Zapowiedź 19 października

Jutro swój zaległy mecz rozegrają trampkarze młodsi.

LLTM

LZS Krężnica Jara – POM Iskra Piotrowice

Nasz zespół zmierzy się z POM-em Iskrą Piotrowice. Drużyna ta w kategorii „Młodzik młodszy” grała w Lidze Wojewódzkiej gr. C, ale po zajęciu w niej 6. miejsca spadła do LLTM. W obecnym sezonie POM Iskra rozegrał tylko trzy mecze i wszystkie one zakończyły się dotkliwymi porażkami – w rozmiarach dwucyforwych. Przez to zespół ten z 0 dorobkiem wyprzedza tylko, lepszym bilansem bramkowym, LKS Stróża.

Mecz LZS Krężnica Jara – POM Iskra Piotrowice w środę o 16:00 w Niedrzwicy Dużej.

KS Nasutów – LZS Krężnica Jara 2:1 (1:0)

Arkadiusz Mitura – Franciszek Drążkowski (46′ Michał Drozd), Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Roman Podriza – Mateusz Sowa, Adam Kępowicz (70′ Kacper Pelczarski), Michał Woźniak (60′ Jakub Murlak), Grzegorz Stępniowski – Cezary Górza (60′ Aleksander Gustaw), Kacper Kurek
46′ Drozd za Drążkowskiego
60′ Murlak za Woźniaka
60′ Gustaw za Górzę
70′ Pelczarski za Kępowicza

Kacper Mikuła
Kacper Bartoś, Adam Szuster, Mateusz Frąk, Bartłomiej Bielecki, Maksymilian Pietrzak, Bartłomiej Młynarczyk, Szymon Waśko, Dominik Wójcik, Maciej Figiel, Bartłomiej Brzezina, Alex Chyła, Jakub Mazur, Franciszek Selegrat, Filip Tuziemski, Mateusz Wąsik
Filip Kozak
Strzelcy SygnałStrzelcy Krężnica Jara
Damian Juszczak, Jakub Kwiecień2x Bielecki
Figiel, Pietrzak, Młynarczyk, Wąsik

Zapowiedź 17 października

W ten weekend miały zagrać trzy nasze drużyny, jednak dwa mecze zostały odwołane

Klasa B

KS Nasutów – LZS Krężnica Jara

KS Nasutów po kilku chudszych latach zamierza powrócić tam, gdzie grał jeszcze w sezonie 2015/16 – czyli do A klasy. Tak przynajmniej można sądzić patrząc po pierwszych meczach nasutowian, którzy w 7 spotkaniach zdobyli komplet punktów a do tego mogą się pochwalić najlepszym atakiem – 32 gole strzelone i najlepszą obroną – 5 goli straconych. Co ciekawe niedzielne spotkanie będzie starciem dwóch zespołów, które w lidze straciły najmniej goli.

Mecz KS Nasutów – LZS Krężnica Jara w niedzielę o 15:00 w Nasutowie.

LLTM i LLMM

LZS Krężnica Jara – Piotrcovia Piotrków i MUKS Kraśnik – LZS Krężnica Jara

Zaplanowane na sobotę mecze trampkarzy i młodzików zostały odwołane przez przeciwne drużyny. Nowe terminy zostaną wkrótce ustalone.

LZS Krężnica Jara – Vir Dorohucza 7:0 (1:0)

Arkadiusz Mitura (70′ Mikołaj Duda) – Franciszek Drążkowski (72′ Jakub Lewandowski), Paweł Zdeb, Kacper Grzyb, Roman Podriza – Aleksander Gustaw (70′ Mateusz Rycerz), Jan Miernowski (72′ Kacper Pelczarski), Michał Woźniak (68′ Adam Kępowicz), Grzegorz Stępniowski – Cezary Górza (70′ Łukasz Śledzicki), Kacper Kurek
68′ Kępowicz za Woźniaka
70′ Duda za Miturę
70′ Rycerz za Gustawa
70′ Śledzicki za Górzę
72′ Lewandowski za Drążkowskiego
72′ Pelczarski za Miernowskiego

Zapowiedź 9 – 10 października

W ten weeeknd zagrają wszystkie nasze drużyny.

Klasa B

LZS Krężnica Jara – Vir Dorohucza

Seniorów czeka mecz z Virem Dorohucza, a więc zespołem, który w ostatnich sezonach zajmuje miejsca w dole B klasowej tabeli. Również start obecnej kampanii nie jest dla dorohuczan udany bo obok Krzczonovii i Sparty Lublin jako jedyni nie wygrali jeszcze meczu. Najlepsze wyniki Viru to remisy właśnie ze Spartą – 3:3 u siebie i Krzczonovią – 2:2 na wyjeździe a 2 punkty dają im 12. miejsce w tabeli.

Mecz LZS Krężnica Jara – Vir Dorohucza w niedzielę o 11:00 w Niedrzwicy Kościelnej.

LLTM

Sygnał Chodel – LZS Krężnica Jara

Trampkarze udadzą się do Chodla. Tamtejszy Sygnał rywalizował z nami w LLMS w sezonie 2020/21 a rozgrywki zakończył na 9. ,miejscu. Ten sezon nasi rywale rozpoczęli od rozbicia LKS Stróża 11:1 (u siebie), ale potem zaliczyli serię trzech wysokich porażek i dopiero w piątym meczu znów sięgnęli po punkt za 3:3 z MUKS Kraśnik (na wyjeździe). Po pięciu kolejkach Sygnał z 4 punktami jest 7.

Mecz Sygnał Chodel – LZS Krężnica Jara w sobotę o 15:30 w Chodlu.

LLMM

LZS Krężnica Jara – Lublinianka

Młodzicy znowu zagrają z zespołem ze stolicy województwa. Lublinianka podobnie jak Motor wygrała wszystkie swoje mecze i to w dość sporych rozmiarach w każdym strzelając co najmniej 5 goli. Aktualnie Lublinianka z 12 punktami jest na 2. miejscu.

Mecz LZS Krężnica Jara – Lublinianka w sobotę o 11:00 w Niedrzwicy Dużej.

Orlik młodszy

Orlicy swój turniej rozegrają w Kowali a zmierzą się tam z Orłem Łaziska oraz Dublerem Opole Lubelskie.

Program turnieju:

• 10:00 Draco Kowala – Dubler Opole Lubelskie
  • 10:00 LZS Krężnica Jara – Orzeł Łaziska
  • 10:30 Draco Kowala – Orzeł Łaziska
  • 10:30 LZS Krężnica Jara – Dubler Opole Lubelskie

Turniej o 10:00 w Kowali Drugiej.

Oleśnia Oleśniki – LZS Krężnica Jara 1:0 (0:0)

Arkadiusz Mitura – Michał Drozd, Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Roman Podriza – Adam Kępowicz, Michał Woźniak – Franciszek Drążkowski, Alekasnder Gustaw, Grzegorz Stępniowski – Cezary Górza

Oleśnia Oleśniki – LZS Krężnica Jara

Seniorzy znów udadzą się na wyjazd, tym razem do Oleśnik. Tamtajesza Oleśnia ostatnie kilka sezonów spędziła w klasie A jednak w ostatnim zdobyła zaledwie 12 punktów a to oznaczało 15. spadkowe miejsce. W bieżących rozgrywkach nasi rywale zgromadzili 6 punktów za zwycięstwa 5:0 z Krzczonovią (dom) i 3:2 z Uniszowicami (wyjazd) a to daje im 8. lokatę.

Mecz Oleśnia Oleśniki – LZS Krężnica Jara w niedzielę o 11:00 w Oleśnikach.

LLMM

Motor Lublin – LZS Krężnica Jara

Młodzicy zagrają w Lublinie z Motorem. Żółto – biało – niebiescy wygrali wszystkie 4 mecze i z 12 punktami prowadzą w LLMM grupa III, acz tu warto zauważyć, że Lublinianka, która też nie straciła punktów ma jeden mecz mniej.

Mecz Motor Lublin – LZS Krężnica Jara w sobotę o 15:00 w Lublinie na Rusałce

Najmłodsza nasza drużyna rozegra drugi jesienny turniej, którego organizatorem będzie UKS Dys a oprócz gospodarzy i nas wezmą udział też Draco Kowala i GKS Niedźwiada. Program turnieju:

• 10:00 UKS Dys – LZS Krężnica Jara
  • 10:30 GKS Niedźwiada – Draco Kowala
  • 11:00 UKS Dys – Draco Kowala
  • 11:30 GKS Niedźwiada – LZS Krężnica Jara