Brukdom i Alfa-Bet wspierają LZS Krężnica Jara

Z przyjemnością informujemy, że od rundy jesiennej 2021 partnerami naszego klubu zostały firmy BRUKDOM oraz ALFA-BET. Przedstawiciele firm sfinansowali zakup dresów dla zawodników drużyny Młodzika Młodszego, które z pewnością pomogą w solidnym przygotowaniu do wiosennych meczów ligowych. Serdecznie dziękujemy, licząc na owocną i długofalową współpracę i zachęcając jednocześnie do korzystania z usług naszych nowych partnerów które poniżej przedstawiamy.

Firma BRUKDOM jest producentem kostki brukowej oraz prefabrykatów betonowych, a siedziba znajduje się w Niedrzwicy Dużej przy ulicy Spółdzielczej 4 położonej 20 kilometrów od Lublina. Atutem są wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy czuwają nad jakością oferowanych przez nich produktów, natomiast firma posiada odpowiednie zaplecze magazynowe, co obok sposobu produkcji ma ogromne znaczenie, a produkty dostarczane są wysokiej jakości dzięki czemu są znani na rynku, a klienci do nich wracają.

Brukdom Sp. z o.o. rozwija się dynamicznie, dzięki czemu oferta firmy stale jest uzupełniana o nowe produkty, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Poza kostką brukową dostępną w różnych kształtach, oferują prefabrykaty betonowe, pustaki stropowe, belki stropowe Teriva, pustaki kominowe i wentylacyjne, oraz elementy murowe. Firma BRUKDOM oferuje również obrzeża, krawężniki, płyty drogowe i chodnikowe, płotki naprawcze dla płazów oraz inne produkty, które są w stanie wykonać również na indywidualne zmówienie klienta

.ALFA-BET Sp. z o.o. jest firmą opierającą się na wiedzy i doświadczeniu swoich założycieli w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych. Najważniejszym elementem naszego biznesu jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby. ALFA-BET jest producentem betonu towarowego oraz prefabrykatów budowlanych, opierającym się jedynie na polskim kapitale, dbającym o nieustanny i harmonijny rozwój. Nasze produkty oferujemy na rynku województwa lubelskiego.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *