23/24 – LL Trampkarz C2 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiMiejsce spotkaniaKolejka
Avenir Jabłonna
LKS Stróża
1.
Opolanin Opole Lub.
Janowianka Janów Lub.
1.
Orka Kluczkowice
MUKS Kraśnik
1.
Janowianka Janów Lub.
Orka Kluczkowice
2.
LZS Krężnica Jara
Opolanin Opole Lub.
2.
Granit Bychawa
Avenir Jabłonna
2.
Opolanin Opole Lub.
LKS Stróża
3.
Orka Kluczkowice
LZS Krężnica Jara
3.
MUKS Kraśnik
Janowianka Janów Lub.
3.
LZS Krężnica Jara
MUKS Kraśnik
4.
LKS Stróża
Orka Kluczkowice
4.
Granit Bychawa
Opolanin Opole Lub.
4.
Opolanin Opole Lub.
Avenir Jabłonna
5.
Orka Kluczkowice
Granit Bychawa
5.
MUKS Kraśnik
LKS Stróża
5.
Janowianka Janów Lub.
LZS Krężnica Jara
5.
LKS Stróża
Janowianka Janów Lub.
6.
Granit Bychawa
MUKS Kraśnik
6.
Avenir Jabłonna
Orka Kluczkowice
6.
MUKS Kraśnik
Avenir Jabłonna
7.
Janowianka Janów Lub.
Granit Bychawa
7.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
7.
Granit Bychawa
LZS Krężnica Jara
8.
Avenir Jabłonna
Janowianka Janów Lub.
8.
Opolanin Opole Lub.
Orka Kluczkowice
8.
MUKS Kraśnik
Opolanin Opole Lub.
9.
LKS Stróża
Granit Bychawa
9.
LZS Krężnica Jara
Avenir Jabłonna
9.
LKS Stróża
Avenir Jabłonna
10.
Janowianka Janów Lub.
Opolanin Opole Lub.
10.
MUKS Kraśnik
Orka Kluczkowice
10.
Orka Kluczkowice
Janowianka Janów Lub.
11.
Opolanin Opole Lub.
LZS Krężnica Jara
11.
Avenir Jabłonna
Granit Bychawa
11.
LKS Stróża
Opolanin Opole Lub.
12.
LZS Krężnica Jara
Orka Kluczkowice
12.
Janowianka Janów Lub.
MUKS Kraśnik
12.
MUKS Kraśnik
LZS Krężnica Jara
13.
Orka Kluczkowice
LKS Stróża
13.
Opolanin Opole Lub.
Granit Bychawa
13.
Avenir Jabłonna
Opolanin Opole Lub.
14.
Granit Bychawa
Orka Kluczkowice
14.
LKS Stróża
MUKS Kraśnik
14.
LZS Krężnica Jara
Janowianka Janów Lub.
14.
Janowianka Janów Lub.
LKS Stróża
15.
MUKS Kraśnik
Granit Bychawa
15.
Orka Kluczkowice
Avenir Jabłonna
15.
Avenir Jabłonna
MUKS Kraśnik
16.
Granit Bychawa
Janowianka Janów Lub.
16.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
16.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
17.
Janowianka Janów Lub.
Avenir Jabłonna
17.
Orka Kluczkowice
Opolanin Opole Lub.
17.
Opolanin Opole Lub.
MUKS Kraśnik
18.
Avenir Jabłonna
LZS Krężnica Jara
18.
Granit Bychawa
LKS Stróża
18.