Keeza Klasa B

DataDrużynyCzas/WynikiMiejsce spotkaniaKolejka
Czarni Pliszczyn
Oleśnia Oleśniki
1.
Centro-Chem Turka
Tajfun Ostrów Lub.
1.
KS Uniszowice
KS Nasutów
1.
KS Ciecierzyn
Krzczonovia Krzczonów
1.
KS Serniki
Wodnik Uścimów
1.
Sparta Lublin
LZS Krężnica Jara
1.
Huragan Siostrzytów
Vir Dorohucza
1.
KS Nasutów
Huragan Siostrzytów
2.
Oleśnia Oleśniki
Krzczonovia Krzczonów
2.
LZS Krężnica Jara
KS Serniki
2.
Wodnik Uścimów
KS Ciecierzyn
2.
Vir Dorohucza
Sparta Lublin
2.
Tajfun Ostrów Lub.
KS Uniszowice
2.
Czarni Pliszczyn
Centro-Chem Turka
2.
Huragan Siostrzytów
Tajfun Ostrów Lub.
3.
KS Serniki
Vir Dorohucza
3.
Krzczonovia Krzczonów
Wodnik Uścimów
3.
Centro-Chem Turka
Oleśnia Oleśniki
3.
Sparta Lublin
KS Nasutów
3.
KS Uniszowice
Czarni Pliszczyn
3.
KS Ciecierzyn
LZS Krężnica Jara
3.
LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów
4.
Vir Dorohucza
KS Ciecierzyn
4.
Czarni Pliszczyn
Huragan Siostrzytów
4.
Centro-Chem Turka
KS Uniszowice
4.
Oleśnia Oleśniki
Wodnik Uścimów
4.
KS Nasutów
KS Serniki
4.
Tajfun Ostrów Lub.
Sparta Lublin
4.
Wodnik Uścimów
LZS Krężnica Jara
5.
KS Uniszowice
Oleśnia Oleśniki
5.
Sparta Lublin
Czarni Pliszczyn
5.
KS Ciecierzyn
KS Nasutów
5.
Huragan Siostrzytów
Centro-Chem Turka
5.
KS Serniki
Tajfun Ostrów Lub.
5.
Krzczonovia Krzczonów
Vir Dorohucza
5.
Oleśnia Oleśniki
LZS Krężnica Jara
6.
KS Nasutów
Krzczonovia Krzczonów
6.
Tajfun Ostrów Lub.
KS Ciecierzyn
6.
KS Uniszowice
Huragan Siostrzytów
6.
Vir Dorohucza
Wodnik Uścimów
6.
Czarni Pliszczyn
KS Serniki
6.
Centro-Chem Turka
Sparta Lublin
6.
KS Serniki
Centro-Chem Turka
7.
KS Ciecierzyn
Czarni Pliszczyn
7.
Wodnik Uścimów
KS Nasutów
7.
Huragan Siostrzytów
Oleśnia Oleśniki
7.
LZS Krężnica Jara
Vir Dorohucza
7.
Krzczonovia Krzczonów
Tajfun Ostrów Lub.
7.
Sparta Lublin
KS Uniszowice
7.
Centro-Chem Turka
KS Ciecierzyn
8.
Oleśnia Oleśniki
Vir Dorohucza
8.
KS Uniszowice
KS Serniki
8.
Czarni Pliszczyn
Krzczonovia Krzczonów
8.
KS Nasutów
LZS Krężnica Jara
8.
Huragan Siostrzytów
Sparta Lublin
8.
Tajfun Ostrów Lub.
Wodnik Uścimów
8.
LZS Krężnica Jara
Tajfun Ostrów Lub.
9.
Vir Dorohucza
KS Nasutów
9.
Sparta Lublin
Oleśnia Oleśniki
9.
KS Ciecierzyn
KS Uniszowice
9.
Krzczonovia Krzczonów
Centro-Chem Turka
9.
Wodnik Uścimów
Czarni Pliszczyn
9.
KS Serniki
Huragan Siostrzytów
9.
Oleśnia Oleśniki
KS Nasutów
10.
Sparta Lublin
KS Serniki
10.
KS Uniszowice
Krzczonovia Krzczonów
10.
Centro-Chem Turka
Wodnik Uścimów
10.
Czarni Pliszczyn
LZS Krężnica Jara
10.
Huragan Siostrzytów
KS Ciecierzyn
10.
Tajfun Ostrów Lub.
Vir Dorohucza
10.
LZS Krężnica Jara
Centro-Chem Turka
11.
KS Ciecierzyn
Sparta Lublin
11.
KS Nasutów
Tajfun Ostrów Lub.
11.
Krzczonovia Krzczonów
Huragan Siostrzytów
11.
Wodnik Uścimów
KS Uniszowice
11.
Vir Dorohucza
Czarni Pliszczyn
11.
KS Serniki
Oleśnia Oleśniki
11.
KS Uniszowice
LZS Krężnica Jara
12.
Czarni Pliszczyn
KS Nasutów
12.
Sparta Lublin
Krzczonovia Krzczonów
12.
Centro-Chem Turka
Vir Dorohucza
12.
Oleśnia Oleśniki
Tajfun Ostrów Lub.
12.
KS Serniki
KS Ciecierzyn
12.
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
12.
Vir Dorohucza
KS Uniszowice
13.
LZS Krężnica Jara
Huragan Siostrzytów
13.
Wodnik Uścimów
Sparta Lublin
13.
Tajfun Ostrów Lub.
Czarni Pliszczyn
13.
Krzczonovia Krzczonów
KS Serniki
13.
KS Ciecierzyn
Oleśnia Oleśniki
13.
KS Nasutów
Centro-Chem Turka
13.
Oleśnia Oleśniki
Czarni Pliszczyn
14.
KS Nasutów
KS Uniszowice
14.
LZS Krężnica Jara
Sparta Lublin
14.
Wodnik Uścimów
KS Serniki
14.
Tajfun Ostrów Lub.
Centro-Chem Turka
14.
Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów
14.
Krzczonovia Krzczonów
KS Ciecierzyn
14.
Sparta Lublin
Vir Dorohucza
15.
KS Serniki
LZS Krężnica Jara
15.
Krzczonovia Krzczonów
Oleśnia Oleśniki
15.
KS Uniszowice
Tajfun Ostrów Lub.
15.
Centro-Chem Turka
Czarni Pliszczyn
15.
KS Ciecierzyn
Wodnik Uścimów
15.
Huragan Siostrzytów
KS Nasutów
15.
Tajfun Ostrów Lub.
Huragan Siostrzytów
16.
KS Nasutów
Sparta Lublin
16.
Vir Dorohucza
KS Serniki
16.
Wodnik Uścimów
Krzczonovia Krzczonów
16.
Czarni Pliszczyn
KS Uniszowice
16.
Oleśnia Oleśniki
Centro-Chem Turka
16.
Sparta Lublin
Tajfun Ostrów Lub.
17.
KS Serniki
KS Nasutów
17.
KS Uniszowice
Centro-Chem Turka
17.
Krzczonovia Krzczonów
LZS Krężnica Jara
17.
Wodnik Uścimów
Oleśnia Oleśniki
17.
KS Ciecierzyn
Vir Dorohucza
17.
Huragan Siostrzytów
Czarni Pliszczyn
17.
Centro-Chem Turka
Huragan Siostrzytów
18.
KS Nasutów
KS Ciecierzyn
18.
Vir Dorohucza
Krzczonovia Krzczonów
18.
LZS Krężnica Jara
Wodnik Uścimów
18.
Oleśnia Oleśniki
KS Uniszowice
18.
Czarni Pliszczyn
Sparta Lublin
18.
Tajfun Ostrów Lub.
KS Serniki
18.
LZS Krężnica Jara
Oleśnia Oleśniki
19.
Wodnik Uścimów
Vir Dorohucza
19.
Krzczonovia Krzczonów
KS Nasutów
19.
KS Ciecierzyn
Tajfun Ostrów Lub.
19.
KS Serniki
Czarni Pliszczyn
19.
Sparta Lublin
Centro-Chem Turka
19.
Huragan Siostrzytów
KS Uniszowice
19.
Oleśnia Oleśniki
Huragan Siostrzytów
20.
Czarni Pliszczyn
KS Ciecierzyn
20.
KS Nasutów
Wodnik Uścimów
20.
Centro-Chem Turka
KS Serniki
20.
Tajfun Ostrów Lub.
Krzczonovia Krzczonów
20.
Vir Dorohucza
LZS Krężnica Jara
20.
KS Uniszowice
Sparta Lublin
20.
Vir Dorohucza
Oleśnia Oleśniki
21.
Wodnik Uścimów
Tajfun Ostrów Lub.
21.
Sparta Lublin
Huragan Siostrzytów
21.
Krzczonovia Krzczonów
Czarni Pliszczyn
21.
LZS Krężnica Jara
KS Nasutów
21.
KS Serniki
KS Uniszowice
21.
KS Ciecierzyn
Centro-Chem Turka
21.
Centro-Chem Turka
Krzczonovia Krzczonów
22.
Oleśnia Oleśniki
Sparta Lublin
22.
Czarni Pliszczyn
Wodnik Uścimów
22.
KS Nasutów
Vir Dorohucza
22.
KS Uniszowice
KS Ciecierzyn
22.
Huragan Siostrzytów
KS Serniki
22.
Tajfun Ostrów Lub.
LZS Krężnica Jara
22.
KS Nasutów
Oleśnia Oleśniki
23.
Vir Dorohucza
Tajfun Ostrów Lub.
23.
Wodnik Uścimów
Centro-Chem Turka
23.
Krzczonovia Krzczonów
KS Uniszowice
23.
LZS Krężnica Jara
Czarni Pliszczyn
23.
KS Serniki
Sparta Lublin
23.
KS Ciecierzyn
Huragan Siostrzytów
23.
Oleśnia Oleśniki
KS Serniki
24.
Czarni Pliszczyn
Vir Dorohucza
24.
Sparta Lublin
KS Ciecierzyn
24.
Centro-Chem Turka
LZS Krężnica Jara
24.
KS Uniszowice
Wodnik Uścimów
24.
Huragan Siostrzytów
Krzczonovia Krzczonów
24.
Tajfun Ostrów Lub.
KS Nasutów
24.
Tajfun Ostrów Lub.
Oleśnia Oleśniki
25.
KS Nasutów
Czarni Pliszczyn
25.
Vir Dorohucza
Centro-Chem Turka
25.
LZS Krężnica Jara
KS Uniszowice
25.
Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów
25.
Krzczonovia Krzczonów
Sparta Lublin
25.
KS Ciecierzyn
KS Serniki
25.
Oleśnia Oleśniki
KS Ciecierzyn
26.
KS Serniki
Krzczonovia Krzczonów
26.
Sparta Lublin
Wodnik Uścimów
26.
Huragan Siostrzytów
LZS Krężnica Jara
26.
KS Uniszowice
Vir Dorohucza
26.
Centro-Chem Turka
KS Nasutów
26.
Czarni Pliszczyn
Tajfun Ostrów Lub.
26.