Terminarz LLMS

(1. )
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Rudnik Szlachecki

(1.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Opole Lubelskie

(1.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Stróża

(1.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Żwirki i Wigury

(2.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Oboźna

(2.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Poniatowa

(2.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Wilkołaz

(2.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Stróża

(2.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Polichna

(1.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Niedrzwica Duża

(3.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Opole Lubelskie

(3.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Niedrzwica Duża

(3.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Rudnik Szlachecki

(3.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Żwirki i Wigury

(3.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Popkowice

(4.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Oboźna

(4.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Poniatowa

(4.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Stróża

(4.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Polichna

(4.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Żwirki i Wigury

(5.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Opole Lubelskie

(5.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Wilkołaz

(5.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Niedrzwica Duża

(5.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Popkowice

(5.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Rudnik Szlachecki

(6.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Oboźna

(6.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Niedrzwica Duża

(6.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Stróża

(6.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Poniatowa

(6.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Żwirki i Wigury

(7.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Rudnik Szlachecki

(7.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Polichna

(7.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Popkowice

(7.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Opole Lubelskie

(7.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Wilkołaz

(8.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Poniatowa

(8.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Rudnik Szlachecki

(8.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Stróża

(8.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Żwirki i Wigury

(8.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Niedrzwica Duża

(9.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Kraśnik - Oboźna

(9.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Polichna

(9.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Opole Lubelskie

(9.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Popkowice

(9.)
Lubelska Liga Młodzików Starszych
2019/20
Wilkołaz