2 - 4
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

Klub1st Half2nd HalfGoleWynik
Krzczonovia Krzczonów202Porażka
LZS Krężnica Jara314Zwycięstwo

Podsumowanie

Kolejny udany wyjazd naszych seniorów. Tym razem z Krzczonowa wróciliśmy ze zwycięstwem 4:2 (3:2).

W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy jako pierwsi uzyskali przewagę i narazili się na dwa bolesne ciosy. Pierwszy z nich zadaliśmy w 6′ kiedy to podanie Adriana Szczepańskiego w pole karne skutecznie zakończył Michał Jaśkowski. W międzyczasie – w 12′ – szansę na wyrównanie mieli krzczonowianie, ale piłka po strzale głową trafiła w poprzeczkę. Ta niewykorzystana okazja zemściła się już po chwili i to w sposób podobny jak przy pierwszym golu. Znowu podanie z lewej strony, tym razem od Grzegorza Stępniowskiego a Krystian Matlakowski znajduje się przed pustą bramką i podwyższa wynik.

Myliłby się jednak ktoś uważający, że mecz jest już rozstrzygnięty bo w ciągu kolejnych kilku minut sytuacja odwróciła się o 180 stopni i to za sprawą jednego zawodnika. W 17′ faulujemy tuż przed linią pola karnego a do wolnego podchodzi Łukasz Wiater. Piłka po jego strzale mija mur i choć Adam Chyliński próbuje ją łapać robi to bez powodzenia. W 25′ znów stały fragment, tym razem rzut rożny. I znów w roli wykańczającego – tym razem strzałem głową – Wiater.

W pierwszej połowie ostatnie słowo należało do nas. W 30′ rzut wolny wykonuje Mykhailo Hvozdetskyi, piłkę po jego podaniu uderza głową Jaśkowski a Marcin Mazurek nie potrafi jej opanować.

Po przerwie jest już spokojniej. Obie drużyn mają swoje okazje, ale na kolejną bramkę czekać trzeba dłużej niż przed przerwą. Staje się to w 70′ kiedy to Jaśkowski skutecznym uderzeniem z pierwszej piłki zza pola karnego kompletuje hat-tricka.

W 73′ mecz może zamknąć K. Matlakowski, ale strzela niecelnie choć ma też dobrze ustawionego Jaśkowskiego. Ten z kolei ma niewykorzystaną szansę w 75′. Z kolei gospodarze są bliscy gola kontaktowego lecz w 79′ ratuje nas Chyliński.

Pozostałe starania zarówno Krzczonovii jak i nas są bezowocne i wygrywamy mecz 4:2.

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
19/05/2024 17:30 Klasa B 2023/24 17. 90'

Miejsce spotkania

Krzczonów
Stefana Żeromskiego, Rynek, Krzczonów, gmina Krzczonów, powiat lubelski, województwo lubelskie, 23-110, Polska