Sezon 2019/20 rozpoczęliśmy od porażki 2:3 (1:1)

Wyniki

Drużyna1st Half2nd HalfGoleWynik
LZS Krężnica Jara112Porażka
KS Uniszowice123Zwycięstwo

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
2019-09-01 11:00 Klasa B 2019/20 1. 90'

Miejsce spotkania

Niedrzwica Kościelna
Parafialna, Niedrzwica Kościelna, gmina Niedrzwica Duża, powiat lubelski, województwo lubelskie, 24-220, Polska

Podsumowanie

Mecz rozpoczął się lepiej dla naszej drużyny. Oto w 10′ Radosław Rusinek zagrał do Michała Kaleńca a ten wbiegł w pole karne i posłał piłkę po ziemi obok lewej nogi bramkarza Uniszowic – tym samym było 1:0.

Radość z prowadzenia nie trwała za długo – zaledwie do 15′. W zamieszaniu w naszym polu karnym piłka odbiła się od ręki jednego z zawodników Krężnicy Jarej. Sędzia podyktował rzut karny a po nim było 1:1.

Po nieco ponad 10 minutach nasza sytuacja się pogorszyła. Adrian Kubecki – faulowany podobno przez jednego z rywali – nieco się zagotował i w przeciągu kilku sekund został dwa razy ukarany żółtą kartką.

Strata ta, choć dotkliwa o dziwo nie miała bardzo negatywnego wpływu na dalszy przebieg meczu i nawet grając w osłabieniu mieliśmy szansę by mecz ten rozstrzygnąć na swoją stronę. Zwłaszcza, że w 60′ do prostopadłej piłki od Adama Kępowicza wyszedł Rusinek i dostawiwszy nogę skierował piłkę do bramki przyjezdnych.

Koniec końców to jednak Uniszowice cieszyły się ze zwycięstwa. Najpierw 71′ po rzucie rożnym nasi piłkarze nie upilnowali rywala i ten z bliska zaskoczył Mikołaja Dudę. Za to w 88′ tak wyrzucaliśmy aut, że piłka trafiła do piłkarza z Uniszowic. Ten posłał ją do kolegi, który wygrał starcie Dudą i dał gościom wygraną 3:2.

Mimo porażki Siergiej Michajłow pozytywnie ocenił naszą grę zwracając uwagę na błędy, które przesądziły o stracie bramek. Rywal z pewnością był dziś do ogrania. Myślę, że nasz oparty o młodych graczy zespół z czasem będzie tylko lepszy.

Bramki
1:0 – Michał Kaleniec 10′
1:1 – Tomasz Kryk 15′ (karny)
2:1 – Radosław Rusinek 60′
2:2 – Wojciech Nowosadzki 71′
2:3 – Przemysław Merski 88′

Żółte kartki
Mikołaj Duda, Adrian Kubecki, Łukasz Kwiatkowski, Radosław Rusinek – Włodzimierz Kołodziejski (na ławce), Zbigniew Kosior

Czerwona kartka
Adrian Kubecki 26′ (za dwie żółte)

Sędziowie

1 - Sędzia główny2 - Sędzia asystent
Stępniak NorbertKomendarski Jakub
Mucha Łukasz