GKS Niedźwiada – LZS Krężnica Jara 4:2 (0:0)

Sezon zaczęliśmy od porażki w Niedźwiadzie 2:4 (0:0).

Skład:

Rafał Pietroń – Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Dominik Bielecki, Łukasz Śledzicki (60′ Adrian Pałka) – Radosław Rusinek, Adam Kępowicz (60′ Michał Woźniak), Jan Miernowski (73′ Kacper Pelczarski), Grzegorz Stępniowski (77′ Aleksander Gustaw) – Michał Kaleniec, Kacper Kurek (57′ Kamil Dąbrowski)

Bramki:

1:0 – Łukasz Domański 51′
2:0 – Adrian Rożko 61′
3:0 – Adrian Rożko 70′
3:1 – Radosław Rusinek 71′
4:1 – Łukasz Domański 84′
4:2 – Michał Woźniak 90’+1

Żółte kartki:

Patryk Bordzoł, Michał Gryczka

W pierwszej połowie spotkania nie padła żadna bramka i nie było nawet wielu okazji by to zmienić a te nieliczne wypracowała nasza drużyna. Najbliżej tego by otworzyć wynik był w 34′ Michał Kaleniec, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Niedźwiady, ale strzelił prosto w niego. Dobrą okazję miał też Kacper Kurek, jednak i jego strzał bramkarz gospodarzy obronił.

Na prowadzenie Niedźwiada wyszła w 51′. Zbędny faul na naszej połowie i po wrzutce z rzutu wolnego Łukasz Domańskizdobył gola na 1:0. W 61′ po strzale Adriana Rożki było już 2:0 a w 70′ ten sam zawodnik podwyższa na 3:0. Ledwie moment po trzecim golu dla Niedźwiady zmniejszamy rozmiary jej prowadzenia. Bardzo efektownym strzałem w okienko popisuje się Radosław Rusinek.

Niestety w 84′ Domański strzałem sprzed pola karnego daje miejscowym czwartą bramkę i rozstrzyga losy meczu. A już w doliczonym czasie Michał Woźniak zmniejsza rozmiary naszej porażki na 2:4.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *