Krężnica Jara – Legion 1:1 (0:1)

Ostatni jesienny mecz u siebie zakończyliśmy remisem 1:1 (0:1).

Na pierwszy gol meczu Krężnica Jara – Legion trzeba było czekać do 41′ i był to gol, który wcale nie musiał paść. Oto najpierw jeden z obrońców w niegroźnej sytuacji sfaulował gracz z Tomaszowic tuż przed linią pola karnego. Rafał Pietroń wybił na róg piłkę uderzoną z rzutu wolnego a gdy doszło do zamieszania w polu karnym po wykonaniu tego sędzia dopatrzył się jakiegoś przewinienia piłkarza LZS-u i podyktował rzut karny. Doszło do pojedynku dwóch Pietroniów – Kamila z Legionu i Rafała z Krężnicy Jarej. Wygrał pierwszy z nich i goście prowadzili 1:0.

Gol wyrównujący padł w 77′ okolicznościach bardzo podobnych do pierwszego. Tak jak wpierw blisko linii pola karnego doszło do faulu – tym razem na naszym piłkarzu. Michał Kaleniec uderzył na bramkę i mimo muru zaskoczył Tomasz Poleszaka, któremu chyba nieco pracę utrudnili obrońcy zasłaniając mu widok.

Zyskaliśmy punkt a za tydzień w Dorohuczy powalczymy o kolejne. Jeśli wygramy wyprzedzimy Vir a także Legion, dla którego jesień już się skończyła oraz – być może – Uniszowice.

Bramki

0:1 – Kamil Pietroń 41′ (rzut karny)

1:1 – Michał Kaleniec 77′

Żółte kartki

Rafał Binek, Jan Miernowski, Radosław Rusinek – Piotr Stajszczak

Krężnica Jara:

Rafał PietrońPaweł Zdeb, Dawid Jędruch, Łukasz Kwiatkowski, Adrian Pałka (72′ Rafał Binek) – Jakub Talarek (83′ Damian Jędruch), Adrian Kubecki (65′ Aleksander Gustaw), Jan Miernowski (72′ Kamil Dąbrowski), Radosław RusinekMichał Kaleniec, Kacper Kurek (50′ Szymon Mendykowski)

Legion:

Tomasz Poleszak – Maciej Caboń, Krzysztof Godula, Marek Górecki (65′ Marcin Kawiak, 88′ Andrzej Gontarz ), Łukasz Lis, Dawid Mrozek (84′ Mariusz Bednarzczyk), Adam Ozimek, Kamil Pietroń, Rafał Saba, Krzysztof Sobczak (65′ Filip Kowalczyk), Piotr Stajszczak

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *