Krzczonovia Krzczonów – LZS Krężnica Jara 2:2 (1:0)

Drugi mecz na wiosnę i nasz drugi remis z zespołem z niższych miejsc.

Mogło się zacząć bardzo dobrze, bo w 3′ dogodną sytuację miał Cezary Górza, ale bramkarz obronił jego strzał głową. Kolejne istotnie wydarzenie miało miejsce pod koniec pierwszej połowy a ścislej w 41′. I znów przed szansą był nasz zespół, ale ziściło się powiedzenie o niewykorzystanych okazajch bo po przejęciu piłki z kontrą wyszła Krzczonovia a akcję celnym strzałem zwieńczył Kacper Duma.

Druga połowa to nasze dążenia do zmiany wyniku, które zaowocowały dość interesująca zmianą kadrową. Oto po przejściu na grę trójką napastników z przodu pojawił się… Paweł Zdeb, który można napisać, że powrócił na swoje stare miejsce zajmowane wiele lat temu. Jednak to nie on, a inny środkowy obrońca – Jakub Misztal – wziął się za strzelanie bramek.

W 62′ wywaliczyliśmy rzut wolny w okolicy prawej lini bocznej. Po dośrodkowaniu najpierw szczęścia próbował Paweł Maleszyk, lecz piłka po strzale głową odbiła się od słupka. W krótkim chaosie najlepiej odnalazł się wspomniany Misztal i po ziemi uderzył celnie w środek bramki.

W tym momencie mieliśmy nadzieję, że utrata prowadzenia podłamie gospodarzy i mecz jest pod naszą kontrolą. Jednak w 78′ jeden z miejscowych miał na tyle dużo miejsca w środku, że mógł posłać piłkę do przodu. Piotr Plata wyszedł do niej, ale szybszy czy może sprytniejszy był Michał Kozak i strzałem głową przerzucił futbolówkę nad naszym bramkarzem.

Na nasze szczęście ostatnie słowo należało do nas, czyli znów do Misztala. Kolejny rzut wolny w 89′ i precyzyjnym strzale zawodnika piłka wpada do bramki gospodarzy.

Kończy się więc remisem 2:2 a teraz czas na przerwę aż do 7 maja.

Krzczonovia Krzczonów – LZS Krężnica Jara 2:2 (1:0)

Piotr Plata – Bartosz Cisek, Jakub Misztal, Paweł Maleszyk, Mateusz Górza (83′ Aleksander Gustaw) – Franciszek Drążkowski (55′ Jakub Murlak), Adam Kępowicz, Michał Woźniak (55′ Paweł Zdeb), Grzegorz Stępniowski (60′ Krystian Matlakowski) – Ceazry Górza (80′ Rafał Samolej, Michał Jaśkowski

Bramki KrzczonoviaBramki Krężnica Jara
Kacper Duma 41′
Michał Kozak 78′
Jakub Misztal 62′, 89′
Żółte kartki KrzczonoviaŻółte kartki Krężnica Jara
Jarosław KowalikPaweł Maleszyk

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *