Krzczonovia Krzczonów – LZS Krężnica Jara 2:4 (2:3)

Kolejny udany wyjazd naszych seniorów. Tym razem z Krzczonowa wróciliśmy ze zwycięstwem 4:2 (3:2).

W mecz lepiej weszli gospodarze, którzy jako pierwsi uzyskali przewagę i narazili się na dwa bolesne ciosy. Pierwszy z nich zadaliśmy w 6′ kiedy to podanie Adriana Szczepańskiego w pole karne skutecznie zakończył Michał Jaśkowski. W międzyczasie – w 12′ – szansę na wyrównanie mieli krzczonowianie, ale piłka po strzale głową trafiła w poprzeczkę. Ta niewykorzystana okazja zemściła się już po chwili i to w sposób podobny jak przy pierwszym golu. Znowu podanie z lewej strony, tym razem od Grzegorza Stępniowskiego a Krystian Matlakowski znajduje się przed pustą bramką i podwyższa wynik.

Myliłby się jednak ktoś uważający, że mecz jest już rozstrzygnięty bo w ciągu kolejnych kilku minut sytuacja odwróciła się o 180 stopni i to za sprawą jednego zawodnika. W 17′ faulujemy tuż przed linią pola karnego a do wolnego podchodzi Łukasz Wiater. Piłka po jego strzale mija mur i choć Adam Chyliński próbuje ją łapać robi to bez powodzenia. W 25′ znów stały fragment, tym razem rzut rożny. I znów w roli wykańczającego – tym razem strzałem głową – Wiater.

W pierwszej połowie ostatnie słowo należało do nas. W 30′ rzut wolny wykonuje Mykhailo Hvozdetskyi, piłkę po jego podaniu uderza głową Jaśkowski a Marcin Mazurek nie potrafi jej opanować.

Po przerwie jest już spokojniej. Obie drużyn mają swoje okazje, ale na kolejną bramkę czekać trzeba dłużej niż przed przerwą. Staje się to w 70′ kiedy to Jaśkowski skutecznym uderzeniem z pierwszej piłki zza pola karnego kompletuje hat-tricka.

W 73′ mecz może zamknąć K. Matlakowski, ale strzela niecelnie choć ma też dobrze ustawionego Jaśkowskiego. Ten z kolei ma niewykorzystaną szansę w 75′. Z kolei gospodarze są bliscy gola kontaktowego lecz w 79′ ratuje nas Chyliński.

Pozostałe starania zarówno Krzczonovii jak i nas są bezowocne i wygrywamy mecz 4:2.

Krzczonovia Krzczonów – LZS Krężnica Jara 2:4 (2:3)
Adam Chyliński – Mykhailo Hvozdetskyi (50′ Piotr Plata), Paweł Zdeb, Roman Podriza, Grzegorz Stępniowski – Krystian Matlakowski, Paweł Maleszyk, Adam Kępowicz, Adrian Szczepański (85′ Paweł Drewniak) – Cezary Górza (53′ Łukasz Śledzicki), Michał Jaśkowski
Bramki KrzczonoviaBramki Krężnica Jara
Łukasz Wiater – 17′ 25′Michał Jaśkowski – 6′, 30′, 70′
Krystian Matlakowski – 13′
Żółte kartki KrzczonoviaŻółte kartki Krężnica Jara
Dawid Biniaszewski, Artur Frączek, Kacper Kępka, Kacper MałekCezary Górza, Łukasz Śledzicki
Czerwona kartka Krzczonovia
Kacper Klępka – po meczu

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *