KS Ciecierzyn – LZS Krężnica Jara 2:0 (1:0)

Przegraliśmy 0:2 (0:1) z KS Ciecierzyn.

Bardzo nie lubię i staram się nie krytykować pracy sędziów jednak z postawy arbitra naszego meczu z KS Ciecierzyn nikt w drużynie nie jest zadowolony. Sędzia widział faule, których nie było, nie dostrzegał tych popełnionych (i to tez przez naszych piłkarzy) a sprawy sporne zazwyczaj rozstrzygał na korzyść gospodarzy. Trzeba jednak przyznać, że i gospodarze mieli do niego pretensje za brak reakcji za rzekomy (przyznam, że trwało to chwile i nie widziałem) faul bez piłki naszego zawodnika.

Bramkę na 1:0 Ciecierzyn zdobył w 33 po rzucie rożnym i strzale Jarosława Karpińskiego. Tuż przed przerwą doszło do pierwszej – nie licząc kontrowersji przy faulach – budzącej wątpliwości decyzji sędziego. Z kilkunastu metrów uderzył Radosław Rusinek a piłkarz Ciecierzyna odbił piłkę ręką tak, że zmieniła ona trochę lot i do tego straciła prędkość dzięki czemu bez problemów złapał ją Marcin Cygan.

W 60′ po faulu na Karpińskim sędzia podyktował rzut karny, który dał gospodarzom gola na 2:0. Rafał Pietroń nawet wyczuł Radosława Wolenia i sięgnął do piłki, ale ta uciekła naszemu bramkarzowi.

W 85′ doszło do sytuacji, po której mieliśmy największy żal do sędziego. Będący w dobrej sytuacji Cezary Górza został przed polem karny ostro zaatakowany przez bramkarza Ciecierzyna, ale pomimo tego piłka trafiła do bramki. Sędzia grę przerwał a bramkarzowi pokazał tylko żółtą kartkę. Wywołało to nasz zdecydowany sprzeciw, ale nic nie moglismy poradzić. Co gorsze drugą żółtą kartkę zobaczył Jakub Misztal a rzut wolny wykonany przez Michała Kaleńca okazał się niecelny.

Tym samym w kolejnym wiosennym meczu tracimy punkty i znów mamy odczucie, że nie była to porażka zasłużona.

Skład:

Rafał Pietroń – Paweł Zdeb, Jakub Misztal, Łukasz Kwiatkowski (72′ Michał Jaśkowski), Mateusz Górza – Michał Drozd (54′ Cezary Górza), Radosław Rusinek, Jan Miernowski (88′ Czesław Rak), Grzegorz Stępniowski (46′ Jakub Siedlecki) – Michał Kaleniec, Kacper Kurek (57′ Adam Kępowicz)

Bramki:

  • 1:0 – Jarosław Karpiński 33′
  • 2:0 – Radosław Woleń 60′ (rzut karny)

Żółte kartki:

Marcin Cygan, Radosław Woleń – Jakub Misztal, Radosław Rusinek

Czerwona kartka:

Jakub Misztal 86′ (za dwie żółte)

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *