KS Uniszowice – LZS Krężnica Jara 6:2 (4:0)

Wyjazd do Bogucina na mecz z KS Uniszowice zakończyliśmy porażką 2:6 (0:4)

O tym meczu można napisać, że miał dwa oblicza o czym zresztą dobrze świadczą wyniki obu połów. Pierwsza część meczu zdecydowanie lepiej wyszła gospodarzom, którzy przede wszystkim okazali się bardzo skuteczni. Prowadzenie zdobył w 15′ Krystian Kołodziejski, który udanym strzałem zakończył własną akcję. W 30′ dwójkowa akcja Uniszowic i po uderzeniu Bohdana Savycha jest już 2:0. Na 3:0 gospodarze czekali ledwie cztery minuty a gola po kontrze zapisał na swoje konto Antoni Mietelski. Dzieła zniszczenia dokończył w pierwszej połowie Wojciech Kopeć, który w 44′ dołożył gola na 4:0.

W tym momencie raczej trudno było sądzić, że Uniszowice mogą obawiać się o losy spotkania a raczej to my możemy się bać, że gospodarze wezmą rewanż za zeszłoroczne 0:8. Nasza sytuacja poprawiła się jednak w 57′ kiedy to w polu karnym popchnięty został Mateusz Górza a karnego skutecznie wykonał Michał Jaśkowski. W 67′ ten sam napastnik skutecznym strzałem po ziemi zakończył akcję przeprowadzoną przez Pawła Maleszyka.

Mieliśmy więc już tylko dwie straty do odrobienia i możliwe, że już bramka na 4:3 negatywnie wpłynęłaby na piłkarzy Uniszowic i samo wyrównanie byłoby już o wiele łatwiejsze. Niestety mimo kilku szans zabrakło nam a to szczęścia, a to przytomności umysłu i wynik przez kolejne minuty nie zmieniał się a kiedy już to się stało to na korzyść gospodarzy. W 85′ tym razem do faulu doszło pod naszą bramką i na 5:2 strzelił Marcin Czajka a już w doliczonym czasie ten sam zawodnik ustalił rezultat na 6:2.

KS Uniszowice – LZS Krężnica Jara 6:2 (4:0)

Adam Chyliński – Franciszek Drążkowski, Paweł Zdeb, Paweł Maleszyk, Mateusz Górza – Krystian Matlakowski, Adam Kępowicz, Cezary Górza, Grzegorz Stępniowski – Rafał Samolej (58′ Piotr Plata), Michał Jaśkowski

Bramki KS UniszowiceBramki LZS Krężnica Jara
Marcin Czajka 85′ (rzut karny), 90’+3
Bohdan Savych 30′
Krystian Kołodziejski 15′
Antoni Mietelski 34′
Wojciech Kopeć 44′
Michał Jaśkowski 57′ (rzut karny), 67′
Żółta kartka LZS Krężnica Jara
Paweł Zdeb

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *