Czas gry - 20/21

RankingZawodnikKlub
1Stępień MateuszKS Serniki630
2Skowronek DawidWodnik Uścimów630
3Kowalski HubertCzarni Pliszczyn630
4Bordzoł ŁukaszGKS Niedźwiada630
5Madura KrzysztofLKP Turka630
6Kamiński TomaszGKS Niedźwiada630
7Wawruszak MateuszHuragan Siostrzytów630
8Janczak DamianHuragan Siostrzytów630
9Stachura CezaryGKS Niedźwiada630
10Brzyski JakubKS Nasutów630
11Berej WojciechKS Nasutów630
12Zdeb PawełLZS Krężnica Jara630
13Porzak AdamKS Nasutów624
14Domański ŁukaszGKS Niedźwiada623
15Jemielniak SebastianKS Serniki620
16Berej SławomirKS Nasutów615
17Barszczyk JanKS Serniki615
18Duklewski AdamWodnik Uścimów612
19Bliźniuk MichałWodnik Uścimów610
20Gałat SławomirKS Nasutów601
21Barszczyk JędrzejKS Serniki595
22Rusinek RadosławLZS Krężnica Jara593
23Prus TomaszLKP Turka592
24Stępniowski GrzegorzLZS Krężnica Jara583
25Choduń SebastianKS Serniki580
26Pietroń RafałLZS Krężnica Jara575
27Kaleniec MichałLZS Krężnica Jara571
28Kępowicz AdamLZS Krężnica Jara570
29Sikora PiotrCzarni Pliszczyn569
30Tutaj BartłomiejLewart II Lubartów563
31Szalast WojciechKS Serniki555
32Wojciechowski RobertVir Dorohucza555
33Duda BartoszLewart II Lubartów555
34Płachta MarcinCzarni Pliszczyn546
35Szczygieł KonradKS Nasutów540
36Jędruch DawidLKP Turka540
37Skrajnowski PatrykKS Ciecierzyn540
38Małaj PrzemysławLKP Turka540
39Drygała RafałVir Dorohucza540
40Kosik RadosławKS Serniki540
41Flis PrzemysławLKP Turka540
42Kowalczyk DamianKS Uniszowice540
43Nowosadzki WojciechKS Uniszowice540
44Kwiatkowski ŁukaszLZS Krężnica Jara540
45Korneluk DamianVir Dorohucza540
46Waryszak RafałVir Dorohucza540
47Chilimoniuk PawełKS Ciecierzyn539
48Sowiński MarekLKP Turka537
49Chudy MirosławHuragan Siostrzytów536
50Biszkont PiotrHuragan Siostrzytów535
51Brzyski DanielKS Nasutów530
52Lejkowski MateuszKS Serniki530
53Maksymiec MateuszKS Uniszowice524
54Olszak PawełKS Uniszowice522
55Świątek SebastianKS Ciecierzyn510
56Kowalczuk MarekCzarni Pliszczyn510
57Rożko AdrianGKS Niedźwiada508
58Daniel Łukasz – IIVir Dorohucza505
59Suszek ArturLKP Turka500
60Włodek JakubGKS Niedźwiada500
61Jaroszyński PawełVir Dorohucza495
62Gorgol SebastianHuragan Siostrzytów494
63Komarzeniec KrzysztofCzarni Pliszczyn489
64Bordzoł PatrykGKS Niedźwiada485
65Płoński ŁukaszCzarni Pliszczyn484
66Steciak KacperVir Dorohucza480
67Merski PrzemysławKS Uniszowice478
68Wojciechowski SebastianHuragan Siostrzytów474
69Oniszczuk KarolWodnik Uścimów465
70Sidor RobertKS Ciecierzyn464
71Panek SylwesterCzarni Pliszczyn458
72Bieniek WojciechKS Ciecierzyn455
73Misiak WiktorLewart II Lubartów451
74Jankowski MariuszKS Serniki450
75Bordzoł KrystianGKS Niedźwiada450
76Kalinowski RafałWodnik Uścimów450
77Klempka KrzysztofCzarni Pliszczyn450
78Urban TomaszLewart II Lubartów450
79Fil PatrykKS Uniszowice450
80Szacoń MarcinKS Nasutów450
81Góralski MaciejLewart II Lubartów450
82Ścirka ArkadiuszHuragan Siostrzytów450
83Świder PiotrVir Dorohucza450
84Fus KonradKS Uniszowice446
85Podgórniak DamianKS Serniki445
86Haczkur RobertKS Uniszowice436
87Sokół JanLewart II Lubartów430
88Gradziuk DamianKS Ciecierzyn430
89Petryszak BłażejWodnik Uścimów423
90Dziurawiec DominikHuragan Siostrzytów422
91Oniszczuk AdamWodnik Uścimów420
92Karpiński JarosławKS Ciecierzyn410
93Szczepański AdrianLKP Turka409
94Wlazły HubertLewart II Lubartów406
95Szczygieł PawełKS Nasutów405
96Czekierda MateuszWodnik Uścimów405
97Mileszczyk KacperLewart II Lubartów400
98Mika AdrianLKP Turka399
99Kilarski MateuszLKP Turka398
100Duda BartłomiejLKP Turka396
101Woleń RadosławKS Ciecierzyn395
102Gustaw AleksanderLZS Krężnica Jara395
103Szewczyk PawełCzarni Pliszczyn394
104Wronowski TomaszVir Dorohucza390
105Kozak JarosławHuragan Siostrzytów381
106Gryczka MichałGKS Niedźwiada380
107Madej MichałLKP Turka377
108Pędzisz MichałVir Dorohucza375
109Bielecki KacperWodnik Uścimów366
110Sowa MaksymilianLewart II Lubartów360
111Paradowski KamilKS Ciecierzyn360
112Waryszak LeszekVir Dorohucza360
113Bartocha JakubVir Dorohucza360
114Białek ŁukaszGKS Niedźwiada360
115Mietelski MarcinHuragan Siostrzytów360
116Mitura MichałWodnik Uścimów350
117Winiarczyk KacperKS Ciecierzyn346
118Mitelski BartłomiejHuragan Siostrzytów346
119Jaśkowski MichałLZS Krężnica Jara344
120Bosek MarcinKS Ciecierzyn338
121Kapczuk MaciejKS Uniszowice331
122Stefański KrzysztofLewart II Lubartów330
123Włodarczyk PrzemysławKS Nasutów330
124Skowronek GrzegorzCzarni Pliszczyn316
125Bojanowski JakubLewart II Lubartów305
126Śledzicki ŁukaszLZS Krężnica Jara303
127Maryńczuk MaciejKS Serniki300
128Kryk TomaszKS Uniszowice300
129Pałka AdrianLZS Krężnica Jara300
130Gajos RafałCzarni Pliszczyn293
131Krasowski ArkadiuszVir Dorohucza290
132Kościołek RafałCzarni Pliszczyn286
133Kozłowski MarcinVir Dorohucza285
134Korolczuk MarekKS Ciecierzyn284
135Daniel ŁukaszHuragan Siostrzytów279
136Flor ZbigniewKS Ciecierzyn277
137Czerniak PatrykVir Dorohucza277
138Kucharuk IgorHuragan Siostrzytów271
139Ponikiewski PiotrCzarni Pliszczyn271
140Wójcik SebastianVir Dorohucza270
141Kaźmierski SylwesterKS Serniki270
142Pankowski ŁukaszKS Ciecierzyn270
143Mitura ArkadiuszLZS Krężnica Jara270
144Styła MaciejKS Nasutów265
145Zawada DawidHuragan Siostrzytów264
146Maleszyk DawidWodnik Uścimów263
147Franaszczyk MaciejKS Uniszowice263
148Bednarczyk MateuszLewart II Lubartów260
149Iwaniuk KonradKS Ciecierzyn257
150Kutkiewicz SławomirWodnik Uścimów255
151Krawczyk HubertLKP Turka253
152Pankowski KamilKS Ciecierzyn251
153Waryszak PrzemysławWodnik Uścimów247
154Woźniak MichałLZS Krężnica Jara242
155Kubecki AdrianLZS Krężnica Jara235
156Tusiński KamilWodnik Uścimów232
157Saletnik DanielKS Nasutów228
158Bartkowicz PawełWodnik Uścimów228
159Majewski WojciechLewart II Lubartów225
160Kożuch MichałGKS Niedźwiada225
161Dajek GrzegorzKS Serniki225
162Bernat PrzemysławGKS Niedźwiada225
163Kaczor PawełKS Nasutów222
164Fiedeń BartoszLewart II Lubartów220
165Borawski PatrykKS Ciecierzyn218
166Kurek KacperLZS Krężnica Jara218
167Bielecki JacekWodnik Uścimów215
168Denka MarcinGKS Niedźwiada207
169Woźniak KamilLKP Turka203
170Komarzeniec KamilCzarni Pliszczyn198
171Daniel DominikHuragan Siostrzytów198
172Adamczyk BartoszCzarni Pliszczyn196
173Wydra TomaszHuragan Siostrzytów191
174Fierzbik OskarLewart II Lubartów190
175Błyskun BartłomiejLewart II Lubartów190
176Jędruch DamianLKP Turka187
177Osiak MarcinGKS Niedźwiada185
178Pelczarski KacperLZS Krężnica Jara183
179Kamiński DamianGKS Niedźwiada181
180Bielecki DominikLZS Krężnica Jara180
181Kuszpit BartłomiejKS Ciecierzyn180
182Melnyk AndryiKS Nasutów180
183Kołodziej KacperLewart II Lubartów174
184Kosior ZbigniewKS Uniszowice172
185Matysiak MarekVir Dorohucza170
186Sternik KrystianGKS Niedźwiada168
187Stasiewicz ErnestCzarni Pliszczyn165
188Miernowski JanLZS Krężnica Jara163
189Kowalski ErykKS Serniki157
190Bielecki PatrykWodnik Uścimów154
191Kwiatkowski KrystianLewart II Lubartów154
192Stasiewicz ErykCzarni Pliszczyn150
193Umer PrzemysławKS Uniszowice150
194Iwaniuk KrystianKS Ciecierzyn150
195Tatara ErnestCzarni Pliszczyn145
196Adamczyk RadosławKS Nasutów145
197Woliński PiotrCzarni Pliszczyn139
198Aftyka AleksLewart II Lubartów135
199Kołodziejski KrystianKS Uniszowice135
200Barszczyk MikołajKS Serniki128
201Danicki PiotrLewart II Lubartów120
202Lipiec GabrielVir Dorohucza120
203Rodak KarolLewart II Lubartów110
204Widomski DamianKS Uniszowice108
205Styrnik MarcinKS Nasutów100
206Kufel GrzegorzKS Uniszowice98
207Piesta AndrzejGKS Niedźwiada97
208Majcher JakubKS Nasutów94
209Kołodziejski WłodzimierzKS Uniszowice90
210Wójcik MateuszHuragan Siostrzytów90
211Misztal JakubLZS Krężnica Jara90
212Cygan MarcinKS Ciecierzyn90
213Buczek JakubLewart II Lubartów90
214Wójtowicz MarekVir Dorohucza90
215Skowronek JanWodnik Uścimów90
216Szczepaniak KarolKS Serniki90
217Lipiec KamilHuragan Siostrzytów90
218Motyl IgorHuragan Siostrzytów90
219Ponurek PrzemysławLewart II Lubartów90
220Malinowski MichałLKP Turka90
221Włodarczyk KarolKS Nasutów90
222Górski ArturKS Ciecierzyn90
223Kasperek AndrzejKS Uniszowice90
224Jarosz MaciejHuragan Siostrzytów89
225Lipiec ArturHuragan Siostrzytów86
226Duklewski PiotrWodnik Uścimów85
227Szkuat MateuszWodnik Uścimów83
228Wawruch KacperLewart II Lubartów80
229Michalak GrzegorzKS Nasutów80
230Wójcik MariuszKS Serniki80
231Świeboda BartłomiejKS Nasutów80
232Sierota SebastianLKP Turka78
233Supryn AdrianGKS Niedźwiada77
234Niewiński StanisławLewart II Lubartów75
235Kaźmierski MariuszLKP Turka74
236Mucha MichałGKS Niedźwiada72
237Skowronek MateuszWodnik Uścimów70
238Wronisz ArkadiuszCzarni Pliszczyn69
239Długosz JakubLewart II Lubartów67
240Bartoszek MateuszLKP Turka65
241Miszczuk PawełWodnik Uścimów65
242Romańczuk RafałWodnik Uścimów62
243Gawryluk KacperGKS Niedźwiada60
244Sawicki KamilVir Dorohucza60
245Pękala BartłomiejGKS Niedźwiada58
246Dalentka MarcinKS Uniszowice55
247Kołodziejczyk AdrianLKP Turka54
248Wasil BartoszKS Serniki50
249Michalski BartłomiejCzarni Pliszczyn47
250Pastuszka ŁukaszKS Nasutów45
251Grzesiak ZbigniewWodnik Uścimów45
252Smoliński ŁukaszKS Nasutów45
253Żytkowski MateuszGKS Niedźwiada45
254Kwieciński AdrianKS Uniszowice41
255Dalentka MarekKS Uniszowice40
256Król KamilKS Uniszowice35
257Misztal MariuszKS Serniki35
258Bućko GrzegorzKS Serniki35
259Dąbrowski KamilLZS Krężnica Jara33
260Gruszecki RobertKS Uniszowice32
261Szumała MateuszWodnik Uścimów32
262Haraszczuk RafałGKS Niedźwiada32
263Al-Swaiti PatrykKS Ciecierzyn30
264Raczkowski FilipLewart II Lubartów30
265Sulowski KacperLewart II Lubartów30
266Nowosad ŁukaszKS Ciecierzyn30
267Lis KamilKS Ciecierzyn30
268Kurlej MichałKS Ciecierzyn30
269Budzyński SzymonGKS Niedźwiada25
270Melnyk BohdanLewart II Lubartów25
271Świdziński AdrianKS Ciecierzyn25
272Włodek KamilGKS Niedźwiada25
273Waszkiewicz ŁukaszWodnik Uścimów20
274Kłębukowski PiotrWodnik Uścimów20
275Czapski TomaszWodnik Uścimów20
276Budzyński FilipGKS Niedźwiada15
277Gierczyński CezaryVir Dorohucza15
278Mitelski WojciechHuragan Siostrzytów14
279Szkuat ŁukaszWodnik Uścimów13
280Jagoda FilipKS Ciecierzyn10
281Kupajczyk AmadeuszKS Ciecierzyn10
282Futa ErykHuragan Siostrzytów10
283Łuszczew PiotrCzarni Pliszczyn9
284Denka PatrykGKS Niedźwiada9
285Grzechnik RafałKS Nasutów6
286Drozd DominikKS Nasutów5
287Patynowski PrzemysławKS Uniszowice4
288Demucha MaksymilianGKS Niedźwiada4
289Pietrasiński PiotrLKP Turka3
290Rak CzesławLZS Krężnica Jara2
291Mitaszka JakubGKS Niedźwiada0
292Majchrzak SylwesterGKS Niedźwiada0
293Oniszczuk MichałWodnik Uścimów0
294Supryn DominikGKS Niedźwiada0
295Piskała PiotrGKS Niedźwiada0
296Sternik ErnestGKS Niedźwiada0
297Włoch ŁukaszGKS Niedźwiada0
298Martyniuk ŁukaszWodnik Uścimów0
299Lewin ŁukaszWodnik Uścimów0
300Wróbel PrzemysławGKS Niedźwiada0
301Kretiuk MarcinWodnik Uścimów0
302Sawicki PawełWodnik Uścimów0
303Kalbarczyk DariuszGKS Niedźwiada0
304Kostrzewa MariuszGKS Niedźwiada0
305Janisz RafałLKP Turka0
306Raczyński ArkadiuszKS Uniszowice0
307Więckowski DawidKS Uniszowice0
308Wrona JacekKS Uniszowice0
309Suryś ŁukaszHuragan Siostrzytów0
310Żelechowski KarolVir Dorohucza0
311Prokopiuk JanuszKS Ciecierzyn0
312Golba JarosławLKP Turka0
313Woźniak RadosławKS Serniki0
314Kidyba KamilKS Ciecierzyn0
315Kosik BartoszGKS Niedźwiada0
316Aftyka MateuszGKS Niedźwiada0
317Baran AdrianGKS Niedźwiada0
318Błaziński DawidGKS Niedźwiada0
319Trojak SebastianWodnik Uścimów0
320Tomasiak PiotrWodnik Uścimów0
321Gryzio MarekGKS Niedźwiada0
322Stelmaszczuk KacperWodnik Uścimów0
323Kobyłka JakubGKS Niedźwiada0
324Kot PatrykWodnik Uścimów0
325Budzyński MichałLewart II Lubartów0
326Michajłow SiergiejLZS Krężnica Jara0
327Maksymiuk ArkadiuszLewart II Lubartów0
328Petryszak KacperLewart II Lubartów0
329Nowak KonradLewart II Lubartów0
330Szalast MichałCzarni Pliszczyn0
331Niewęgłowski JakubLewart II Lubartów0
332Najda ŁukaszLewart II Lubartów0
333Ziemichód ŁukaszCzarni Pliszczyn0
334Biskup JanKS Serniki0
335Michałów FilipLewart II Lubartów0
336Małyska MateuszLewart II Lubartów0
337Osior KamilKS Serniki0
338Pożak DawidLewart II Lubartów0
339Listosz HubertLewart II Lubartów0
340Lipski BartoszLewart II Lubartów0
341Szalast KacperKS Serniki0
342Krupa AdrianLewart II Lubartów0
343Szczepaniak KacperKS Serniki0
344Guz KacperLewart II Lubartów0
345Gryczan LenartLewart II Lubartów0
346Wroński PawełKS Uniszowice0
347Fularski GrzegorzLewart II Lubartów0
348Blicharski PawełKS Ciecierzyn0
349Stachyra MarcelCzarni Pliszczyn0
350Pożarowszczyk KacperLewart II Lubartów0
351Jurko DamianWodnik Uścimów0
352Bartkowicz PiotrWodnik Uścimów0
353Poręba WojciechLZS Krężnica Jara0
354Błyskun MateuszLewart II Lubartów0
355Denkiewicz PrzemysławWodnik Uścimów0
356Gawroński JanKS Nasutów0
357Czapski PatrykWodnik Uścimów0
358Czapski MarcinWodnik Uścimów0
359Czapski KamilWodnik Uścimów0
360Marciniuk MichałKS Nasutów0
361Porzak PiotrKS Nasutów0
362Rusek MarcinKS Ciecierzyn0
363Nowicki MichałCzarni Pliszczyn0
364Barwiński MaciejKS Nasutów0
365Zbiciak BartoszLewart II Lubartów0
366Maksymiec AdrianKS Ciecierzyn0
367Cur MiłoszGKS Niedźwiada0
368Świech MarcinLewart II Lubartów0
369Szczotka KonradLewart II Lubartów0
370Haraszczuk MichałGKS Niedźwiada0
371Topyła WiktorGKS Niedźwiada0
372Biszczak JarosławCzarni Pliszczyn0
373Gąsior SebastianCzarni Pliszczyn0
374Długosz MichałWodnik Uścimów0