II LW Trampkarz C1 „Południe”

ZawodnikKlub
Korzeniowski MichałStart Krasnystaw14000
Turzyński FilipUnia Hrubieszów12000
Piwko BłażejTomasovia Tomaszów Lub.9000
Hader PawełVrotcovia Lublin8000
Szuta MaciejTomasovia Tomaszów Lub.7000
Różyło TomaszAvia Świdnik5000
Dąbrowski PiotrStart Krasnystaw5000
Dziura SzymonTomasovia Tomaszów Lub.5000
Bielecki BartłomiejLZS Krężnica Jara4000
Krzyżak KacperVrotcovia Lublin4000
Piechnik BłażejTomasovia Tomaszów Lub.4000
Przytuła KacperTomasovia Tomaszów Lub.4000
Kowalski AlanGryf Gmina Zamość3000
Zawadzki JakubGryf Gmina Zamość3000
Kasperek KrystianGranit Bychawa3000
Kalbarczyk JakubVrotcovia Lublin3000
Przytuła MiłoszTomasovia Tomaszów Lub.3000
Furmaga KarolOSiR Biłgoraj3000
Czarnecki FilipStart Krasnystaw3000
Ziemba WiktorGryf Gmina Zamość2000
Mamełka MateuszGryf Gmina Zamość2000
Bzówka FilipStart Krasnystaw2000
Bartoszek NikolasVrotcovia Lublin2000
Matysiewicz MiłoszVrotcovia Lublin2000
Sadowski MaciejStart Krasnystaw2000
Wójtowicz BartłomiejGranit Bychawa2000
Cebula BartłomiejUnia Hrubieszów2000
Witoszka KrystianGryf Gmina Zamość2000
Wójcik DominikLZS Krężnica Jara2000
Jeka MarcelAvia Świdnik2000
Wołyniak AlexVrotcovia Lublin2000
Flis JarosławVrotcovia Lublin2000
Kiryło PatrykGryf Gmina Zamość2000
Choduń KarolStart Krasnystaw1000
Tryndoch PatrykTomasovia Tomaszów Lub.1000
Opaliński WiktorAvia Świdnik1000
Piechnik FabianGryf Gmina Zamość1000
Kurzępa MichałTomasovia Tomaszów Lub.1000
Grzesik DawidTomasovia Tomaszów Lub.1000
Kosiński DawidGryf Gmina Zamość1100
Korba SzymonGranit Bychawa1000
Lecko WiktorUnia Hrubieszów1000
Pełka MikołajVrotcovia Lublin1000
Markowski JakubAvia Świdnik1000
Nalepa SzymonUnia Hrubieszów1000
Bil MichałStart Krasnystaw1000
Łapa MiłoszGryf Gmina Zamość1000
Ćwikliński JakubAvia Świdnik1000
Jackowski BartoszAvia Świdnik1000
Krupa MarcelGryf Gmina Zamość1000
Krawczyk PawełGranit Bychawa1000
Poździk JakubGryf Gmina Zamość1000
Waśko SzymonLZS Krężnica Jara1000
Drewniak PawełLZS Krężnica Jara1000
Mierzejewski PascalVrotcovia Lublin1000
Ożga GabrielOSiR Biłgoraj1000
Grela DawidGranit Bychawa1000
Całka KarolLZS Krężnica Jara1000
Kloc MaciejVrotcovia Lublin1000
Wątróbka JakubLZS Krężnica Jara1000
Młynarczyk BartłomiejLZS Krężnica Jara1000
Rybicki SzymonLZS Krężnica Jara0000
Reut JakubLZS Krężnica Jara0000
Machlarz SzymonTomasovia Tomaszów Lub.0000
Tuziemski FilipLZS Krężnica Jara0000
Szuster AdamLZS Krężnica Jara0000
Selegrat FranciszekLZS Krężnica Jara0000
Masierak KamilLZS Krężnica Jara0000
Matlakowski PatrykLZS Krężnica Jara0000
Chyła AlexLZS Krężnica Jara0000
Kozak FilipLZS Krężnica Jara0100
Drewniak GrzegorzLZS Krężnica Jara0000
Skrabucha KacperLZS Krężnica Jara0000
Bartoś KacperLZS Krężnica Jara0000
Mikuła KacperLZS Krężnica Jara0000
Brzezina BartłomiejLZS Krężnica Jara0000
Gawda TymonLZS Krężnica Jara0000
Ozimek BłażejGranit Bychawa0100
Fijałkowski JakubLZS Krężnica Jara0000
Murlak SzymonLZS Krężnica Jara0000
Frąk MateuszLZS Krężnica Jara0000
Bednarz OskarLZS Krężnica Jara0000