Klasa B – statystyki

#ZawodnikKlub
1Alsouma MohammadKS Ciecierzyn1000
2Anghel StefanKS Ciecierzyn2030
3Barszczuk NorbertCzarni Pliszczyn1001
4Barszczyk JędrzejKS Serniki0030
5Barszczyk MikołajKS Serniki1040
6Bartocha JakubVir Dorohucza4020
7Basiak KarolKrzczonovia Krzczonów1000
8Basiak KrystianKrzczonovia Krzczonów0020
9Berej PiotrKS Nasutów3020
10Berej SławomirKS Nasutów1021
11Berej WojciechKS Nasutów47030
12Bernacki MichałTajfun Ostrów Lub.2000
13Bielecki DominikLZS Krężnica Jara0010
14Bielecki JacekWodnik Uścimów0030
15Bielecki KacperWodnik Uścimów5000
16Bielecki PatrykWodnik Uścimów4000
17Bieniek WojciechKS Ciecierzyn1121
18Biniaszewski DawidKrzczonovia Krzczonów3000
19Biszkont JakubOleśnia Oleśniki0110
20Biszkont PiotrHuragan Siostrzytów2081
21Bizior WojciechSparta Lublin2000
22Bliźniuk BartoszTajfun Ostrów Lub.4000
23Bliźniuk MichałWodnik Uścimów1000
24Bobel MateuszKrzczonovia Krzczonów1010
25Bosek MarcinKS Ciecierzyn5020
26Brankiewicz DamianCentro-Chem Turka5000
27Brzyski DanielKS Nasutów8000
28Brzyski MateuszKS Nasutów1000
29Budzyński SzymonTajfun Ostrów Lub.1000
30Bujnik MichałOleśnia Oleśniki2010
31Caboń PawełLZS Krężnica Jara1010
32Chilimoniuk PawełKS Ciecierzyn1071
33Choduń SebastianKS Serniki2010
34Chudy MirosławHuragan Siostrzytów8050
35Czajka MarcinKS Uniszowice4020
36Czarnecki MaciejTajfun Ostrów Lub.8010
37Czekierda MateuszWodnik Uścimów1030
38Czubacki DawidCzarni Pliszczyn2000
39Czyżewski AdrianTajfun Ostrów Lub.0010
40Dajek GrzegorzKS Serniki1000
41Dalentka MarcinKS Uniszowice1010
42Dalentka MarekKS Uniszowice1010
43Dan IliaCentro-Chem Turka3020
44Daniel DominikHuragan Siostrzytów1000
45Daniel ŁukaszHuragan Siostrzytów1000
46Daniel Łukasz – IIVir Dorohucza1030
47Debajło MarekSparta Lublin2000
48Demczuk MikołajTajfun Ostrów Lub.1000
49Drozd MichałLZS Krężnica Jara0000
50Drążkowski FranciszekLZS Krężnica Jara2010
51Duda BartłomiejCentro-Chem Turka3000
52Duda GrzegorzOleśnia Oleśniki1000
53Duda MikołajLZS Krężnica Jara0000
54Duklewski AdamWodnik Uścimów0020
55Duklewski PiotrWodnik Uścimów0151
56Duma KacperKrzczonovia Krzczonów3010
57Dzikowski MichałSparta Lublin2000
58Dziurawiec DominikHuragan Siostrzytów0030
59Fijałkowski MaciejCentro-Chem Turka1000
60Flis PrzemysławCentro-Chem Turka1020
61Flor ZbigniewKS Ciecierzyn2030
62Gajos RafałCzarni Pliszczyn0010
63Gałat SławomirKS Nasutów4010
64Gierczyński CezaryVir Dorohucza2010
65Golba JarosławCentro-Chem Turka1000
66Gradziuk DamianKS Ciecierzyn10010
67Grenda WojciechLZS Krężnica Jara0000
68Grzeszczuk DawidOleśnia Oleśniki0010
69Grzyb KacperLZS Krężnica Jara0100
70Gustaw AleksanderLZS Krężnica Jara2020
71Górski ArturCzarni Pliszczyn1000
72Górza CezaryLZS Krężnica Jara6020
73Haczkur RobertHuragan Siostrzytów0011
74Hamzić AlenCzarni Pliszczyn1000
75Harasim KrystianTajfun Ostrów Lub.3010
76Hernas AdrianTajfun Ostrów Lub.0100
77Ibrahim RamiSparta Lublin1010
78Iwaniuk KrystianCentro-Chem Turka7020
79Jachowicz MikołajSparta Lublin6000
80Jakubczak DawidKS Serniki3010
81Janczak DamianHuragan Siostrzytów0100
82Janisz MateuszCentro-Chem Turka1020
83Jankowski MariuszKS Serniki2000
84Jarnicki KrzysztofCzarni Pliszczyn11040
85Jaroszyński PawełVir Dorohucza2030
86Jaśkowski MichałLZS Krężnica Jara2000
87Jemielniak SebastianKS Serniki7010
88Jóźwiak KarolKS Serniki1000
89Jóźwiak PiotrTajfun Ostrów Lub.4020
90Jędruch DawidCentro-Chem Turka7000
91Jędruch MarcelKrzczonovia Krzczonów1030
92Kaczor AdamTajfun Ostrów Lub.16030
93Kaczor DamianKS Serniki0010
94Kaczor PawełKS Nasutów3030
95Kaleniec MichałCentro-Chem Turka35030
96Kamiński ŁukaszOleśnia Oleśniki0010
97Kanadys SebastianKS Ciecierzyn1000
98Kapczuk MaciejKS Uniszowice2021
99Karabacz MichałCentro-Chem Turka1030
100Karpiński JarosławKS Ciecierzyn1020
101Kasperczuk PrzemysławTajfun Ostrów Lub.0020
102Kasperek AndrzejKS Uniszowice1021
103Kazak AdrianKrzczonovia Krzczonów1000
104Kaźmierski SylwesterKS Serniki24010
105Kilarski MateuszCentro-Chem Turka8021
106Klempka AdrianCzarni Pliszczyn0010
107Kluch KamilOleśnia Oleśniki3010
108Klępka KacperKrzczonovia Krzczonów1030
109Komarzeniec KrzysztofCzarni Pliszczyn0030
110Kopeć WojciechKS Uniszowice9041
111Korchut RafałHuragan Siostrzytów4051
112Koshivskyi SaveliiKS Serniki2000
113Kosik RadosławKS Serniki4011
114Kowalczyk DamianKS Uniszowice0100
115Kowalczyk Damian – IIKS Serniki7000
116Kowalik JarosławKrzczonovia Krzczonów0030
117Kowalski HubertCzarni Pliszczyn1000
118Kozak JarosławHuragan Siostrzytów2021
119Kozak ŁukaszHuragan Siostrzytów2070
120Koziołkiewicz PatrykOleśnia Oleśniki2000
121Kozłowski MarcinVir Dorohucza3041
122Kołodziejski KrystianKS Uniszowice2010
123Kołodziejski WłodzimierzKS Uniszowice0020
124Kropornicki PawełOleśnia Oleśniki0020
125Krupa JakubKS Nasutów1000
126Kryk TomaszKS Uniszowice5041
127Krzewski PawełCentro-Chem Turka0010
128Król PatrykCzarni Pliszczyn8050
129Król RafałKS Uniszowice0000
130Król SebastianCzarni Pliszczyn13000
131Kubecki AdrianLZS Krężnica Jara0000
132Kubiś CezaryKS Nasutów2051
133Kulczyński RadosławSparta Lublin0100
134Kulik KacperWodnik Uścimów2000
135Kurek KacperLZS Krężnica Jara14051
136Kurkiewicz KrzysztofKS Ciecierzyn3000
137Kuszpit BartłomiejKS Ciecierzyn12000
138Kutkiewicz SławomirWodnik Uścimów6000
139Kuzioła SylwesterCzarni Pliszczyn24010
140Kuzynowski WojciechKS Nasutów0030
141Kwiatkowski ŁukaszLZS Krężnica Jara0030
142Kępowicz AdamLZS Krężnica Jara0010
143Lejkowski MateuszKS Serniki4010
144Lewandowski JakubLZS Krężnica Jara0000
145Lipiec GabrielVir Dorohucza6000
146Lipiec KamilHuragan Siostrzytów1030
147Lipiński DamianCentro-Chem Turka7010
148Lipski PawełSparta Lublin1011
149Lis KamilKS Ciecierzyn1020
150Madej MichałCentro-Chem Turka3000
151Madura KrzysztofCentro-Chem Turka2010
152Makarenko VladyslavKS Nasutów3010
153Makowski PrzemysławKrzczonovia Krzczonów1000
154Maleszyk DamianTajfun Ostrów Lub.13010
155Maleszyk PawełLZS Krężnica Jara0000
156Malinowski RafałCentro-Chem Turka0041
157Marciniuk MichałKS Nasutów1000
158Marek MaciejOleśnia Oleśniki1072
159Marek MateuszOleśnia Oleśniki0000
160Marzęda RafałTajfun Ostrów Lub.4030
161Matlakowski KrystianLZS Krężnica Jara3010
162Mazurek KamilOleśnia Oleśniki0020
163Melnyk AndryiKS Nasutów2000
164Merski PrzemysławKS Uniszowice11010
165Miazek MateuszSparta Lublin0010
166Michajłow SiergiejLZS Krężnica Jara0000
167Michalak GrzegorzKS Nasutów15000
168Miernowski JanLZS Krężnica Jara1010
169Mietelski AntoniKS Uniszowice1001
170Mietelski MarcinHuragan Siostrzytów0010
171Mika AdrianCentro-Chem Turka2061
172Misztal HubertCentro-Chem Turka1010
173Misztal JakubLZS Krężnica Jara2000
174Mitelski BartłomiejHuragan Siostrzytów0001
175Mitura ArkadiuszLZS Krężnica Jara0000
176Mitura MichałWodnik Uścimów2041
177Mordel RobertOleśnia Oleśniki10000
178Murlak JakubLZS Krężnica Jara2020
179Nadolny HubertKrzczonovia Krzczonów2000
180Nowosad ŁukaszKS Ciecierzyn1000
181Nowosadzki WojciechKS Uniszowice0120
182Okoń KewinCentro-Chem Turka1000
183Olech MateuszOleśnia Oleśniki0020
184Olech MateuszOleśnia Oleśniki0000
185Olejniczak PiotrTajfun Ostrów Lub.1011
186Oleksiejuk BartoszHuragan Siostrzytów0010
187Oniszczuk AdamWodnik Uścimów3010
188Oniszczuk ErnestTajfun Ostrów Lub.1021
189Panek SylwesterCzarni Pliszczyn43020
190Pankowski KamilKS Ciecierzyn5010
191Pankowski ŁukaszKS Ciecierzyn1001
192Paradowski KamilKS Ciecierzyn5050
193Pawelec RafałSparta Lublin0021
194Pelczarski KacperLZS Krężnica Jara1000
195Petryszak BłażejWodnik Uścimów1050
196Piskorek KamilKS Ciecierzyn1000
197Plamadeala TudorCentro-Chem Turka1000
198Plata PiotrLZS Krężnica Jara0000
199Podolak MariuszKS Uniszowice0040
200Podriza RomanLZS Krężnica Jara0030
201Ponikiewski PiotrKS Ciecierzyn2000
202Porzak AdamKS Nasutów2010
203Pędzisz MichałVir Dorohucza1000
204Płoński ŁukaszCzarni Pliszczyn1120
205Rak CzesławLZS Krężnica Jara0000
206Rodak PawełOleśnia Oleśniki1000
207Romak MateuszOleśnia Oleśniki3000
208Ruczyński DamianKS Nasutów1000
209Rusinek RadosławCentro-Chem Turka2000
210Rycerz MateuszLZS Krężnica Jara0020
211Rychel FilipTajfun Ostrów Lub.1030
212Ręba AdrianWodnik Uścimów8010
213Sagan FilipKS Serniki1120
214Saletnik DanielKS Nasutów1000
215Samolej AdrianLZS Krężnica Jara0000
216Samolej RafałLZS Krężnica Jara1000
217Sarna TomaszKS Uniszowice0020
218Sawicki KamilVir Dorohucza0020
219Serwejuk MarcinTajfun Ostrów Lub.1020
220Sidor GrzegorzHuragan Siostrzytów2000
221Sidor RobertKS Ciecierzyn3020
222Sikora PiotrCzarni Pliszczyn1000
223Skowronek AdrianKrzczonovia Krzczonów2000
224Skowronek DawidWodnik Uścimów6000
225Skowronek GrzegorzKS Serniki4010
226Skowronek JanWodnik Uścimów1000
227Skrobowski MichałWodnik Uścimów4010
228Solecki MarcinKS Ciecierzyn2000
229Sowa MateuszLZS Krężnica Jara0000
230Steciak KacperHuragan Siostrzytów11040
231Strachowski DominikKS Serniki3010
232Stępień MateuszKS Serniki0030
233Stępniowski GrzegorzLZS Krężnica Jara0010
234Suszek ArturCentro-Chem Turka6030
235Sypniewski AdrianTajfun Ostrów Lub.0020
236Szacoń MarcinKS Nasutów1030
237Szafranek PiotrKrzczonovia Krzczonów1172
238Szalast MichałCzarni Pliszczyn0020
239Szaruga PiotrCzarni Pliszczyn2000
240Szczepaniak KacperKS Serniki8010
241Szczepaniak KarolKS Serniki3010
242Szczurowski RafałCzarni Pliszczyn0010
243Szkuat MateuszWodnik Uścimów3000
244Szkuat ŁukaszWodnik Uścimów1030
245Szostak RafałOleśnia Oleśniki0061
246Sztejno SebastianCzarni Pliszczyn1000
247Szumla DariuszKrzczonovia Krzczonów0010
248Szyduk MarekKrzczonovia Krzczonów4071
249Szymański KamilWodnik Uścimów16000
250Szymona TomaszVir Dorohucza0021
251Słomka KacperTajfun Ostrów Lub.0010
252Tatara ErnestCzarni Pliszczyn1000
253Trujnara DominikCzarni Pliszczyn2010
254Turek PrzemysławKS Nasutów1000
255Tusiński KamilWodnik Uścimów1000
256Urban JacekKS Serniki3010
257Ułanowski RomanSparta Lublin1010
258Wadowski DariuszOleśnia Oleśniki0030
259Wajrak BartłomiejLZS Krężnica Jara2000
260Waryszak LeszekVir Dorohucza1010
261Waryszak PrzemysławWodnik Uścimów0030
262Waryszak RafałVir Dorohucza1000
263Wawruszak MateuszHuragan Siostrzytów0010
264Wiater MarcinSparta Lublin0010
265Wiater ŁukaszKrzczonovia Krzczonów3130
266Wicha DawidSparta Lublin6000
267Widomski DamianKS Uniszowice2010
268Wiejak KarolSparta Lublin1000
269Wojciechowski SebastianHuragan Siostrzytów9000
270Wojtal KrystianVir Dorohucza0110
271Wojtal PiotrVir Dorohucza1000
272Woleń RadosławKS Ciecierzyn10050
273Woliński PiotrCzarni Pliszczyn0010
274Wołek PawełKS Uniszowice1030
275Wołowicz AdrianTajfun Ostrów Lub.4000
276Woźniak KamilCentro-Chem Turka0010
277Woźniak MichałLZS Krężnica Jara0030
278Wronowski TomaszVir Dorohucza2020
279Wypych PiotrOleśnia Oleśniki3000
280Wójcik SebastianVir Dorohucza7010
281Wójtowicz PiotrOleśnia Oleśniki4041
282Włodarczyk MichałKS Serniki1000
283Włodarczyk PrzemysławKS Nasutów0040
284Zaorski JakubTajfun Ostrów Lub.5020
285Zawada DawidHuragan Siostrzytów12040
286Zdeb PawełLZS Krężnica Jara0041
287Ćwikła MateuszKrzczonovia Krzczonów0040
288Łuczyński JakubCzarni Pliszczyn2010
289Łuczyński MaciejCzarni Pliszczyn15030
290Łuć PawełWodnik Uścimów0010
291Śledzicki ŁukaszLZS Krężnica Jara2010
292Śniegula WaldemarKS Nasutów0010
293Świder PiotrVir Dorohucza1000
294Świeca KrystianTajfun Ostrów Lub.8060
295Świątek SebastianKS Ciecierzyn4010
296Świątek WojciechOleśnia Oleśniki3020