Żółte kartki - Keeza Klasa B

RangaZawodnikDrużyna
1Marek MaciejOleśnia Oleśniki4
2Szafranek PiotrKrzczonovia4
3Kubiś CezaryKS Nasutów4
4Mika AdrianCentro-Chem Turka3
5Suszek ArturCentro-Chem Turka3
6Kryk TomaszKS Uniszowice3
7Rycerz MateuszLZS Krężnica Jara2
8Mitura MichałWodnik Uścimów2
9Kwiatkowski ŁukaszLZS Krężnica Jara2
10Szacoń MarcinKS Nasutów2
11Podolak MariuszKS Uniszowice2
12Biszkont PiotrHuragan Siostrzytów2
13Dziurawiec DominikHuragan Siostrzytów2
14Jędruch MarcelKrzczonovia2
15Petryszak BłażejWodnik Uścimów2
16Marzęda RafałTajfun Ostrów Lub.2
17Kowalik JarosławKrzczonovia2
18Kasperek AndrzejKS Uniszowice2
19Panek SylwesterCzarni Pliszczyn2
20Szkuat ŁukaszWodnik Uścimów2
21Podriza RomanLZS Krężnica Jara2
22Woleń RadosławKS Ciecierzyn2
23Klępka KacperKrzczonovia2
24Basiak KrystianKrzczonovia2
25Kurek KacperLZS Krężnica Jara2
26Gustaw AleksanderLZS Krężnica Jara2
27Sagan FilipKS Serniki2
28Wadowski DariuszOleśnia Oleśniki1
29Czajka MarcinKS Uniszowice1
30Berej WojciechKS Nasutów1
31Włodarczyk PrzemysławKS Nasutów1
32Świeca KrystianTajfun Ostrów Lub.1
33Szyduk MarekKrzczonovia1
34Bieniek WojciechKS Ciecierzyn1
35Barszczyk JędrzejKS Serniki1
36Gajos RafałCzarni Pliszczyn1
37Duma KacperKrzczonovia1
38Chilimoniuk PawełKS Ciecierzyn1
39Bielecki JacekWodnik Uścimów1
40Zawada DawidHuragan Siostrzytów1
41Oniszczuk ErnestTajfun Ostrów Lub.1
42Kaczor AdamTajfun Ostrów Lub.1
43Duklewski PiotrWodnik Uścimów1
44Stępień MateuszKS Serniki1
45Lipski PawełSparta Lublin1
46Kosik RadosławKS Serniki1
47Kaźmierski SylwesterKS Serniki1
48Oniszczuk AdamWodnik Uścimów1
49Barszczyk MikołajKS Serniki1
50Woliński PiotrCzarni Pliszczyn1
51Szalast MichałCzarni Pliszczyn1
52Waryszak PrzemysławWodnik Uścimów1
53Grzeszczuk DawidOleśnia Oleśniki1
54Szczurowski RafałCzarni Pliszczyn1
55Lis KamilKS Ciecierzyn1
56Bielecki DominikLZS Krężnica Jara1
57Wołek PawełKS Uniszowice1
58Kuzynowski WojciechKS Nasutów1
59Merski PrzemysławKS Uniszowice1
60Dalentka MarekKS Uniszowice1
61Olejniczak PiotrTajfun Ostrów Lub.1
62Karpiński JarosławKS Ciecierzyn1
63Szostak RafałCentro-Chem Turka1
64Olech MateuszOleśnia Oleśniki1
65Zdeb PawełLZS Krężnica Jara1
66Miernowski JanLZS Krężnica Jara1
67Serwejuk MarcinTajfun Ostrów Lub.1
68Murlak JakubLZS Krężnica Jara1
69Kaleniec MichałCentro-Chem Turka1
70Kasperczuk PrzemysławTajfun Ostrów Lub.1
71Chudy MirosławHuragan Siostrzytów1
72Lipiec KamilHuragan Siostrzytów1
73Łuczyński MaciejCzarni Pliszczyn1
74Kaczor DamianKS Serniki1
75Śledzicki ŁukaszLZS Krężnica Jara1
76Malinowski RafałCentro-Chem Turka1
77Duklewski AdamWodnik Uścimów1
78Biszkont JakubOleśnia Oleśniki1
79Daniel Łukasz – IIVir Dorohucza1
80Jarnicki KrzysztofCzarni Pliszczyn1
81Korchut RafałHuragan Siostrzytów1
82Górza CezaryLZS Krężnica Jara1
83Klempka AdrianCzarni Pliszczyn1
84Kozłowski MarcinVir Dorohucza1
85Jaroszyński PawełVir Dorohucza1
86Anghel StefanKS Ciecierzyn1
87Rychel FilipTajfun Ostrów Lub.1