LKP Turka – LZS Krężnica Jara 1:4 (0:1)

Skład:

Rafał Pietroń – Paweł Zdeb, Adrian Kubecki (35′ Michał Jaśkowski), Jakub Misztal, Adrian Pałka – Radosław Rusinek, Adam Kępowicz, Jan Miernowski, Grzegorz Stępniowski – Michał Kaleniec, Kacper Kurek (60′ Aleksander Gustaw)

Bramki:

  • 0:1 – Michał Kaleniec 14′
  • 1:1 – Jarosław Golba 56′ (rzut karny)
  • 1:2 – Grzegorz Stępniowski 81′
  • 1:3 – Jan Miernowski 88′
  • 1:4 – Adam Kępowicz 90’+1

Żółte kartki:

Bartłomiej Duda, Tomasz Prus – Adrian Kubecki, Jan Miernowski, Radosław Rusinek, Paweł Zdeb

Wynik 4:1 może sugerować, że był to łatwy mecz. Jednak prawda jest taka, że mocno osłabieni, grająca z jednym zmiennikiem Turka stawiła silny opór a dowodem jest to, że jeszcze w 80′ było 1:1.

W mecz lepiej wszedł nasz zespół. W 14′ po rzucie rożnym piłka znalazła się w okolicy 16 metra a Michał Kaleniec strzałem z pierwszej piłki zaskoczył Marka Sowińskiego. Do przerwy utrzymało się nasze jednobramkowe prowadzenie. Największe szanse by je podwyższyć miał pod koniec tej części meczu Kacper Kurek.

W drugiej połowie długo gra nam się nie układała a gospodarze wykorzystali to w 56′ kiedy to rzut karny po faulu skutecznie wykonał Jarosław Golba.

O wysokim zwycięstwie Krężnicy Jarej przesądził ostatnia część meczu. Najpierw – w 81′ – po zespołowej akcji Grzegorz Stępniowski wbiegł z lewej strony w pole karne Turki i uderzył w długi róg dając nam prowadzenie. W 88′ Jan Miernowski znalazł tyle czasu i miejsca by zaskoczyć Sowińskiego strzałem z dystansu. Wreszcie już w doliczonym czasie padł gol trochę podobny do tego pierwszego. Po rzucie rożnym piłka została wybita w boczny sektor boiska a Adam Kępowicz posłał ją tuż nad ziemią co przyniosło nam czwartą bramkę i ostatecznie zwycięstwo 4:1.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *