LZS Krężnica Jara – Czarni Pliszczyn 1:2 (0:1)

Przegraliśmy z Czarnymi Pliszczyn 1:2 (0:1).

Skład:

Arkadiusz Mitura – Paweł Zdeb, Adrian Kubecki, Dominik Bielecki (46′ Łukasz Kwiatkowski), Michał Jaśkowski – Łukasz Śledzicki, Adam Kępowicz, Radosław Rusinek, Aleksander Gustaw (65′ Michał Woźniak) – Michał Kaleniec, Rafał Pietroń (65′ Kacper Kurek)

Bramki:

  • 0:1- Piotr Sikora – 24′ 
  • 0:2 – Piotr Sikora – 59′
  • 1:2 – Radosław Rusinek – 88′

Po dwóch lepszych meczach z Virem i przede wszystkim z Turką nasz zespół znów zaliczył gorszy występ. W meczu z Czarnymi nie radziliśmy sobie w środku pola i nie potrafiliśmy poważniej zaszkodzić bramce gości. A szkoda, bo w bramce przyjezdnych z konieczności zagrał ich trener i być poważniejszy sprawdzian byłby dla niego za trudny. Tymczasem strzały jeśli już były to słabe i w niego.

Pierwszy gol padł w 24′ a strzelcem bramki był Piotr Sikora, który wykorzystał nieporozumienie między naszym bramkarzem a obrońcami. W 59′ ten sam piłkarz strzałem z prawej strony boiska raz jeszcze zaskoczył Arkadiusza Miturę.

Z naszej strony chyba najlepszą okazję miał Łukasz Śledzicki, który mając przed sobą tylko bramkarza strzelił tuż nad poprzeczką. Natomiast w 88′ po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu Michała Kaleńca kontaktową, a jak się potem okazało honorową bramkę zdobył Radosław Rusinek.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *