LZS Krężnica Jara – GKS Niedźwiada 1:2 (0:0)

Całkiem dobrze – jeśli pod uwagę weźmiemy grę – idzie nam z najlepszymi w lidze GKS Niedźwiada i Lewartem II Lubartów. Cóż z tego jeśli znowu nie mamy punktów i tak jak po jesiennym meczu z Lewartem II tak i po spotkaniu z Niedźwiadą możemy mówić o ogromnym niedosycie.

Bardzo mało brakowało aby to nam przypadło zaszczytne miano pierwszego w sezonie pogromcy Niedźwiady. Po dobrej w naszym wykonaniu i wyrównanej pierwszej połowie było 0:0. Ten wynik utrzymywał się do 63′ kiedy to Aleksander Gustaw podał – jak sam potem przyznał nie całkiem zgodnie z zamiarem – do Radosława Rusinka. Środkowy pomocnik Krężnicy Jarej miał trochę wolnej przestrzeni i uderzył nisko nie dając Damianowi Kamińskiemu szans na obronę.

Niestety kolejny raz potwierdziło się, że „jak nam nie strzelą to sami sobie strzelimy”. Wyrównujący gol dla Niedźwiady z 79′ to najlepszy tego przykład – strata pomocnika na naszej połowie i szansa, której Łukasz Domański nie zmarnował. Bramka na 1:2 z 87′ też miała pewne elementy wspólne z pierwszą. Akcja gości zaczęła się od straty – tym razem na naszym prawym skrzydle. Potem rozegranie, podanie na prawe skrzydło Niedźwiady i ponownie przed szansą stanął Domański i raz jeszcze ją wykorzystał.

Porażka 1:2 poniesiona w takich okolicznościach boli. Jestem jednak pewien, że jeśli jesteśmy bliscy pokonania lidera to jesteśmy też w stanie wygrać z każdym w naszej lidze. Warto też podkreślić, że na meczu było aż 22 naszych zawodników.

Skład:

Arkadiusz Mitura – Franciszek Drążkowski (90′ Michał Jaśkowski). Paweł Zdeb, Jakub Misztal, Adrian Kubecki (74′ Mateusz Górza) – Krzysztof Jarnicki (53′ Aleksander Gustaw), Radosław Rusinek, Jan Miernowski (70′ Adam Kępowicz), Grzegorz Stępniowski – Michał Kaleniec, Jakub Siedlecki (60′ Kacper Kurek)

Bramki:

  • 1:0 – Radosław Rusinek 63′
  • 1:1 – Łukasz Domański 79′
  • 1:2 – Łukasz Domański 87′

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *