LZS Krężnica Jara – Huragan Siostrzytów 1:1 (0:1)

Powrót z dalekiej podróży. Tak często podsumowuje się mecze, które mają taki przebieg jak spotkanie Krężnicy Jarej z Huraganem Siostrtrzytów. Od razu dodam, że w tę daleką podróż udaliśmy się na własne życzenie. Przyznać jednak trzeba, że Huragan okazał się wymagającym przeciwnikiem i remis wywalczyliśmy z trudem i to w ostatnich minutach meczu.

Goście prowadzenie uzyskali w 25′. Błąd popełnił obrońca naszej drużyny, który podał wprost do przeciwnika a dzięki temu siostrzytowianie rozegrałi akcję, która zakończyła się skutecznym strzałem. 

Jeszcze przed przerwą mieliśmy szansę wyrównać po akcji Radosława Rusinka i Michała Kaleńca w 34′. W 44′ znowu szansę miał Rusinek choć jeszcze lepsza okazję mieli w tej samej minucie goście. Na szczęście Rafał Pietroń z pomoca poprzeczki wybił piłkę na rzut rożny.

W 64′ nie popisał się bramkarz Huraganu, jednak Jakub Siedlecki nie opanował źle zagranej piłki.  Z kolei w 85′  po kolejnej stracie szansę mieli przyjezdni, lecz znowu dobrze spisał się Pietroń.

Wreszcie już w 90′ zawodnik naszej drużyny został sfaulowany tuż przy narożniku boiska. Do piłki podszedł Jakub Misztal, zagrał ją w pole karne tuż nad ziemią w taki sposób, że zaskoczyła wszystkich i wpadła wprost do bramki.

Skład:

Rafał Pietroń – Paweł Zdeb, Jakub Misztal, Łukasz Kwiatkowski (71′ Adam Kępowicz), Mateusz Górza (46′ Michał Jaśkowski) – Franciszek Drążkowski (46′ Adrian Kubecki), Radosław Rusinek, Jan Miernowski, Grzegorz Stępniowski (85′ Aleksander Gustaw) – Michał Kaleniec (58′ Cezary Górza), Jakub Siedlecki (68′ Kacper Kurek)

Bramki:

  • 0:1 – Igor Motyl 25′
  • 1:1 – Jakub Misztal 90′

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *