LZS Krężnica Jara – Huragan Siostrzytów 5:0 (2:0)

Nadspodziewanie wysokie zwycięstwo odniósł nasz zespół w meczu z Huraganem Siostrzytów.

Powiedzmy szczerze, że obecna runda nie jest dla nas szczególnie udana. Remisy ze Sparta i Krzczonovią, męki z Virem, wysoka porażka z Uniszowicami a do tego problemy kadrowe, które sprawiły, że na część meczów jeździlismy z jednym zmiennikiem. Na przeciwko zaś drużyna Huraganu Siostrzytów, już pewna gry w barażach o awans do A klasy, a wciąż mająca pewne szanse na bezpośrednią promocję.

Wynik otworzyliśmy w 14′ po dośrodkowaniu Grzegorza Stępniowskiego z lewej strony i strzale Michała Jaśkowskiego. Gol na 2:0 padł pod sam koniec pierwszej połowy i był zasługą zawodnika, który jak się potem okazało został bohaterem meczu. Najmłodszy w naszej drużynie Krystian Matlakowski skutecznym strzałem zakończył własną akcję.

Na przerwę schodziliśmy w dobrych nastrojach a wystarczyły ledwie dwie minuty drugiej połowy aby były one jeszcze lepsze. Zespołową akcję strzałem zwieńczył Matlakowski, piłka wprawdzie zmierzała za linię końcową, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Rafał Samolej, który wślizgiem skierował ją do bramki Huraganu.

Podobnie jak w pierwszej części meczu na kolejne trafienia trzeba było czekać niemal do końcowego gwizdka. W 90′ kolejna akcja Matlakowskiego, którą próbuje powstrzymać zawodnik gości, a że robi przekraczając piłkarskie przepisy, dość blisko bramki i atakujac od tyłu to sędzia wyrzuca go z boiska – żeby było ciekawiej po ledwie kilku minutach od wejścia na plac gry. Do rzutu wolnego podchodzi sam poszkodowany i jest już 4:0. To jednak nie koniec bo w czasie doliczonym akcję przeprowadza Marcin Kijek a skutecznie kończy ją Matlakowski, który tym samym kompletuje hat-tricka.

LZS Krężnica Jara – Huragan Siostrzytów 5:0 (2:0)

Piotr Plata (65′ Adam Chyliński) – Franciszek Drążkowski (55′ Łukasz Kwiatkowski), Paweł Zdeb, Roma Podriza, Mateusz Górza – Krystian Matlakowski, Adam Kępowicz (55′ Kacper Pelczarski), Marcin Kijek, Grzegorz Stępniowski – Cezary Górza (58′ Aleksander Gustaw), Michał Jaśkowski (25′ Rafał Samolej)

Bramki LZS Krężnica Jara
Krystian Matlakowski 45′, 90,’ 90’+2
Michał Jaśkowski 14′
Rafał Samolej 47′
Żółte kartki LZS Krężnica JaraŻółte kartki Huragan Siostrzytów
Krystian Matlakowski, Roma PodrizaMirosław Chudy, Marcin Nakielski
Czerwona kartka Huragan Siostrzytów
Paweł Kamiński 90′

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *