LZS Krężnica Jara – KS Nasutów 1:1 (0:1)

Remis 1:1 (0:1) z KS Nasutów możemy uznać za wynik dla nas niekorzystny.

Mecz mógł zacząć się żle bo już pierwsza akcja o mały włos nie przyniosła gościom prowadzenia. Na szczęście Arkadiusz Mitura nogą obronił strzał a obrońca zażegnał niebezpieczeństwo.

Niestety to co się Nasutowowi nie udało na początku meczu zrealizował zaraz potem – w 8′. Tradycyjnie już z naszą pomocą bo jeden piłkarzy Krężnicy Jarej stracił piłkę na własnej połowie co zapoczątkowało akcję gości. Jej zwieńczeniem był gol Grzegorza Michalaka.

Do przerwy utrzymało się to prowadzenie a do naszej gry można było mieć wiele zastrzeżeń. Dopiero po przerwie, w części może na skutek zmian, w części może dzięki zmęczeniu przeciwnika jakość gry zespołu się podniosła. Zaczęliśmy co raz bardziej przeważać, ale długo bez efektu bramkowego.

Na ten przyszło nam czekać do 81′. Zawodnik gości sfaulował naszego piłkarza w okolicy środka boiska, Paweł Zdeb posłał długą piłkę w pole karne a Kacper Kurek głową przerzucił piłkę nad bramkarzem gości.

Dalsze starania nie dały nam powodzenia i skończyło się na 1:1.

Skład:

Arkadiusz Miutra – Franciszek Drążkowski (46′ Mateusz Górza), Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski – Krzysztof Jarnicki (60′ Aleksander Gustaw), Radosław Rusinek, Jan Miernowski, Grzegorz Stępniowski – Michał Kaleniec (46′ Jakub Siedlecki), Cezary Górza (46′ Kacper Kurek)

Bramki:

  • 0:1 – Grzegorz Michalak 8′
  • 1:1 – Kacper Kurek 81′

Żółta kartka:

Sławomir Gałat

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *