LZS Krężnica Jara – Roztocze Batorz 1:3 (1:2)

Złe złego początki. Tak najlepiej podsumować nasz pierwszy mecz w nowym sezonie.

Trudno sobie wyobrazić gorsze rozpoczęcie sezonu jak od bramki straconej w pierwszej minucie po pierwszej akcji przeciwnika. Roztocze prowadziło niemal od początku 1:0 po golu Kacpra Anklewicza. To oczywiście ustawiło mecz i odtąd przebiegał on pod znakiem naszej przewagi z groźnymi kontrami gości, z których jedna mogła przynieść kolejnego gola, ale świetną obroną popisał się Piotr Plata. Z kolei nasze działanie dały efekt w 37′ kiedy to zza pola karnego skutecznie uderzał Mateusz Górza. W ostatnich minutach przed przerwą doszło do sytuacji, która mogła definitywnie odmienić losy meczu a ściślej zupełnie pogrążyć drużynę Roztocza. Oto bowiem po strzale Krystiana Matlakowskiego piłkę z linii bramkowej wybił Damian Grela. Mamy więc czerwoną dla owego zawodnika i rzut karny, ale Cezary Górza posyła piłkę nad bramką. Chwilę później z kolei w naszym polu karnym fauluje Roman Podriza a za to Konrad Adamek jest jako egzekutor bezbłędny.

W drugiej połowie dość krótko cieszymy się z gry w przewadze gdyż w 53′ znowu kartkę ogląda Podriza. Do tego w 73′ mamy dość kuriozalną akcję, w której paru naszych piłkarzy nie umie trafić w piłkę co wykorzystuje Adamek i podwyższa na 3:1 dla swojego zespołu. Takim też wynikiem kończy się cały mecz.

LZS Krężnica Jara – Roztocze Batorz 1:3 (1:2)

Skład
Piotr Plata – Jakub Murlak (68′ Łukasz Śledzicki), Jakub Misztal, Roman Podriza, Mateusz Górza – Krystian Matlakowski, Paweł Maleszyk, Adam Kępowicz (58′ Kacper Pelczarski), Grzegorz Stępniowski (65′ Michał Woźniak) – Cezary Górza (58′ Michał Jaśkowski), Kacper Kurek (77′ Rafał Samolej)
Bramka Krężnica JaraBramki Roztocze
Mateusz Górza – 37′Konrad Adamek – 45’+1 (rzut karny), 73′
Kacper Anklewicz – 1′
Żółte kartki Krężnica JaraŻółte kartki Roztocze
Cezary Górza, Mateusz GórzaPiotr Rubaj, Piotr Sykuła, Krystian Trzciński
Czerwona kartka Krężnica JaraCzerwona kartka Roztocze
Roman Podriza – 53′ (2 żółte)Damian Grela – 41′ (bezpośrednia)
Inne
W 44′ Cezary Górza nie wykorzystał rzutu karnego – strzelił niecelnie.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *