LZS Krężnica Jara – Ruch Popkowice-Zadworze 1:6 (0:3)

Wiosennej wynikowej przeplatanki ciąg dalszy. Ta porażka, która jak zwykle musiała przyjść po zwycięstwie, była wyjątkowo dotkliwa.

Popkowiczanie szybko zaczęli „mścić” się za jesienną porażkę 2:5 bo już w 12′ po dośrodkowaniu z lewej strony do naszej bramki trafił Krystian Surdak. W 25′ goście wykonywali rzut wolny, po którym na 2:0 podwyższył Marcin Wójcik. Z kolei w doliczonym czasie gry Ruch przeprowadza kontrę a tę strzałem do pustej bramki finalizuje Karol Gałat. Druga połowa zaczęła się z pewną nadzieją dla naszej drużyny. W 53′ mamy rzut rożny, po dośrodkowaniu piłkę zagrywa Krystian Matlakowski a Adrian Szczepański zdobywa swoją pierwszą bramkę. Co jednak z tego skoro już dwie minuty później jeden z obrońców fauluje w polu karnym piłkarza Ruchu a Krzysztof Wierzchowski skutecznie wykorzystuje rzut karny. Ten gol w zasadzie rozstrzyga losy meczu tym bardziej, że już w 58′ po kolejnym rzucie wolnym z bliska pod poprzeczkę skutecznie uderza Wójcik. My w 64′ mamy akcję Kacpra Kurka, przy której dochodzi do kontrowersji w polu karnym, ale kończy się tylko na rzucie rożnym. W końcu w 87′ dobija nas Artur Leziak a Ruch bierze pełny rewanż.

LZS Krężnica Jara – Ruch Popkowice-Zadworze 1:6 (0:3)
Piotr Plata – Roman Podriza, Paweł Maleszyk, Konrad Kargul, Grzegorz Stępniowski – Krystian Matlakowski, Adam Kępowicz (72′ Paweł Drewniak), Cezary Górza (83′ Tomasz Gumienniak), Adrian Szczepański (80′ Patryk Matlakowski) – Oliwier Szczepański (46′
Mykhailo Hvozdetskyi), Kacper Kurek
Bramki Krężnica JaraBramki Ruch
Adrian Szczepański – 52′Marcin Wójcik 25′, 58′
Krystian Surdak – 12′
Karol Gałat 45′ + 2
Krzysztof Wierzchowski 55′ (rzut karny)
Artur Leziak – 87′
Żółta kartka Krężnica JaraŻółte kartki Ruch
Kacper KurekArtur Leziak, Ernest Wójcik

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *