LZS Krężnica Jara – Sygnał Chodel 3:3 (1:1)

Niemałych emocji dostarczył nasz mecz z Sygnałem Chodel.

Początek niezbyt dla nas udany. W 17′ goście wywalczają rzut rożny, Miłosz Lisowski ma za dużo swobody, wyskakuje i strzałem głową daje prowadzenie swojej drużynie. To utrzymuje się do 24′ kiedy to gola strzela Krystian Matlakowski. Remisem 1:1 kończy się pierwsza połowa.

Po przerwie ważne okazują się minuty w okolicy 60′, kiedy to mamy „powtórkę z rozrywki” sprzed tygodnia. Najpierw jest nasza szansa na wyjście na prowadzenie, tej jednak nie wykorzystujemy. W odpowiedź Sygnał atakuje i wywalcza w 62′ rzut karny a ten kończy się golem Piotra Piątka. Mijają dwie minuty i za sprawę tego samego piłkarza nasza sytuacja jeszcze się pogarsza bo podwyższa na 3:1. Walcząc o odrobienie strat przechodzimy na grę trzema napastnikami i na pierwsze efekty nie czekamy długo. W 69′ rezerwowy Michał Jaśkowski uderza głową a piłka przy słupku wpada do chodelskiej bramki. W 75′ owy napastnik już ma mniej szczęścia – tym razem piłka po jego strzale odbija się od poprzeczki. Za to w 85′ kolejny zmiennik, Łukasz Śledzicki, wyrównuje stan meczu. Jeszcze mamy jedną szansę – rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego, ale piłka po starzale Mateusza Górzy przechodzi nad bramką. Kończymy więc mecz remisem 3:3.

LZS Krężnica Jara – Sygnał Chodel 3:3 (1:1)

Skład
Piotr Plata – Paweł Zdeb (70′ Jakub Murlak), Jakub Misztal (65′ Michał Jaśkowski), Dominik Bielecki, Mateusz Górza – Krystian Matlakowski, Paweł Maleszyk (58′ Kacper Pelczarski), Adam Kępowicz, Cezary Górza, Grzegorz Stępniowski (54′ Łukasz Śledzicki) – Kacper Kurek
Bramki Krężnica JaraBramki Sygnał
Krystian Matlakowski – 24′
Michał Jaśkowski – 69′
Łukasz Śledzicki – 85′
Piotr Piątek – 62′, 64′
Miłosz Lisowski – 17′
Żółte kartki Krężnica JaraŻółte kartki Sygnał
Mateusz Górza, Kacper Kurek, Krystian Matlakowski, Jakub Murlak
Siergiej Michajłow – trener
Alan Łajca, Kamil Młyniec, Bartłomiej Podgajny

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *