LZS Krężnica Jara – Sygnał Lublin 1:3 (0:2)

Nasi juniorzy znów bez punktów.

Ledwie dwóch minut potrzebował Sygnał Lublin aby – dzięki bramce Oskara Kutrzepy – wyjść na prowadzenie. Zapoawiadało się więc na kolejny pogrom, a jednak mieliśmy całkiem dobrą grę naszej drużyny, która przy przewadze Sygnału potrafiła powstrzymwać ataki lubelskiej drużyny. Tej udało się podwyższyć w 31′ po rzucie rożnym a strzelcem znów był Kutrzepa. Trzecią z kolei, w 56′, dorzcucił Kamil Jędruch kończąc akcję swojego zespołu. Zaraz po tym – w 58′ – na połowie rywali rozpędził się Tymon Gawda i strzałem z dalszej odległośc wpisał się na listę strzelców.

Przegraliśmy więc 1:3, ale patrząc na grę drużyn w zmaganiach z czołowym przedstawicielem ligi nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że pewnie odstajemy od innych drużyn, ale czy aż tak żeby mieć aż tak fatalny bilans bramkowy?

LZS Krężnica Jara – Sygnał Lublin
Kacper Mikuła – Adam Szuster, Kamil Masierak, Jakub Reut, Patryk Matlakowski (75′ Szymon Murlak) – Nikodem Łabiga (46′ Tymon Gawda), Karol Całka (65′ Bartłomiej Bielecki), Paweł Drewniak (85′ Franciszek Selegrat), Bartłomiej Młynarczyk (46′ Szymon Waśko) – Mykhailo Hvozdetskyi (85′ Oskar Bednarz), Dominik Wójcik (46′ Filip Tuziemski)
Bramka Krężnica jaraBramki Sygnał
Tymon Gawda – 58′Oskar Kutrzepa – 2′, 31′
Kamil Jędruch – 56′
Żółta kartka Krężnica JaraŻółta kartka Sygnał
Karol CałkaKuba Więckowski

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *