LZS Krężnica Jara – Vir Dorohucza 3:0 (1:0)

Pokonaliśmy Vir Dorohucza 3:0 (1:0), ale po raz kolejny mieliśmy problemy z niżej notowaną drużyną.

Dość długo wydawało się, że do meczu może nie dojść bo goście zbierali się opieszale i jeszcze o godzinie 11:00 były ich ledwie kilku. Mecz rozpoczął się dosłownie w ostatniej chwili przed odgwizdaniem walkowera, a nawet i wtedy przyjezdnych było tylko 10 i nic dziwnego, że mogliśmy spodziewać się łatwej wygranej a wątpliwości będą budziły wyłącznie jej rozmiary.

Nic bardziej mylnego. Co z tego, że była przewaga i szanse skoro bramka Viru pozostawała jak zaczarowna przez niemal całą pierwszą połowę bo dopiero w 44′ z bliskiej odległości trafił do niej Cezary Górza. Co więcej goście z czasem zaczęli pokazywac, że nie chcą ograniczać się do samej obrony, ale stawali się co raz grożniejsi pod naszą bramką i niewiele brakowało by padł gol wyrównujacy.

My na nasze kolejne trafienie czekaliśmy aż do 88′ kiedy to półgórną piłkę posłał do bramki Adam Kępowicz a już doliczonym czasie mocno fartownego gola zdobył Kacper Pelczarski, po strzale którego bramkarz dorohuczan wypuścił piłkę z rąk do swojej bramki.

LZS Krężnica Jara – Vir Dorohucza 3:0 (1:0)

Piotr Plata – Franciszek Drążkowski, Jakub Misztal, Paweł Maleszyk, Mateusz Górza – Krystian Matlakowski (70′ Kacper Pelczarski), Adam Kępowicz, Marcin Kijek (46′ Paweł Zdeb), Grzegorz Stępniowski – Cezary Górza (53′ Aleksander Gustaw), Michał Jaśkowski (46′ Rafał Samolej)

Bramki LZS Krężnica Jara
Cezary Górza 44′
Adam Kępowicz 88′
Kacper Pelczarski 90’+2
Żółte kartki LZS Kężnica JaraŻółte kartki Vir Dorohucza
Franciszek DrążkowskiKamil Sawicki

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *