LZS Krężnica Jara – Vir Dorohucza 4:1 (3:0)

Po serii porażek przełamaliśmy się w meczu z Virem Dorohucza.

Skład:

Rafał Pietroń – Paweł Zdeb, Jakub Misztal, Adrian Kubecki, Michał Jaśkowski (50′ Michał Woźniak) – Radosław Rusinek, Adam Kępowicz (81′ Pelczarski), Jan Miernowski, Grzegorz Stępniowski (61’Aleksander Gustaw) – Michał Kaleniec (88′ Czesław Rak), Kacper Kurek (64′ Łukasz Śledzicki)

Bramki:

  • 1:0 – Kacper Kurek 20′
  • 2:0 – Paweł Zdeb 34′
  • 3:0 – Michał Kaleniec 44′
  • 3:1 – Łukasz Daniel 60′
  • 4:1 – Michał Kaleniec 88′ (rzut karny)

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszej drużyny a efektem tego były trzy bramki.

Wynik w 20′ otworzył Kacper Kurek, który wykorzystał podanie od Radosława Rusinka. W 34′ było 2:0. Piłka została wybita przed pole karne Viru, Paweł Zdeb nadbiegł i od razu uderzył podwyższając nasze prowadzenie. Pierwszą odsłonę zakończył gol do szatni, zdobyty przez Michała Kaleńca, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Prowadziliśmy 3:0, ale mogło być jeszcze wyżej bo nie wykorzystaliśmy kilku szans. Natomiast po przerwie nie było już tak dobrze. Goście pokazali, że chcą powalczyć o lepszy wynik i w 60′ Łukasz Daniel strzelił gola na 3:1. Z naszej strony szanse na podwyższenie wyniku miał Łukasz Śledzicki.

W 88′ w polu karnym gości został sfaulowany Kacper Pelczarski a rzut karny wykorzystał Kaleniec. Wynikiem 4:1 zakończyło się całe spotkanie.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *