Nowi zawodnicy w kadrze seniorów

Wczoraj nasz zespół wzmocniło czterech piłkarzy. Mamy jeden powrót byłego zawodnika a także gracza z doświadczeniem w III lidze oraz innego z przeszłością w IV lidze. Są to:

Paweł Caboń (1992 r.) – to były zawodnik naszej drużyny. Po odejściu z niej grał w Unii Bełżyce i GLKS Głusk. W drugim z tych zespołów grał jeszcze w rundzie jesiennej. Caboń gra jako pomocnik, ale w sparingu zdarzyło mu się też zagrać na ataku.

Piotr Plata (1998 r.) – wychowanek Popradu Muszyna. W jego barwach w sezonach 2014/15 i 2015/16 zaliczył 17 meczów w ówczesnej III lidze małopolsko – świętokrzyskiej. W kolejnych sezonach grał w Popradzie w IV lidze małopolskiej oraz Ogniwie Piwniczna Zdrój w lidze okręgowej Nowy Sącz. Ostatnim klubem Platy był Olimpik Powroźnik z nowosądeckiej A klasy. Nasz nowy zawodnik to bramkarz, ale zdarzała mu się grywać też na obronie.

Adrian Samolej (1997 r.) – wychowanek Orionu Niedrzwica Duża, po raz ostatni grał w rezerwach tego klubu w B klasie w sezonie 2017/18. W meczach sparingowych grywał u nas na obronie.

Bartłomiej Wajrak (1995 r.) – wychowanek Widoku Lublin. W latach 2014 – 18 zawodnik POM-u Iskry Piotrowice. W sezonach 2014/15 – 2016/17 podstawowy bramkarz tego zespołu w klasie okręgowej a następnie w IV lidze. Warto jednak podkreślić, że w meczach przedsezonowych w naszej drużynie Wajrak grał jako pomocnik.

Na koniec dodam, że odejście z LZS Krężnica Jara zapowiedział Michał Drozd, który ma trafić do jednego z ligowych rywali. Najpewniej w meczach nie zobaczymy też Arkadiusza Mitury, którego czeka przerwa spowodowana kontuzją.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *