Robert Prus zostaje, trzech młodych przychodzi

Piątek był kolejnym dniem, w czasie którego kadra LZS Krężnica Jara powiększyła się o następnych graczy.

Pierwszego z nich czyli Roberta Prusa zapewne nikomu kto śledzi losy naszej drużyny przedstawiać nie trzeba.

Przypomnę, że ten 42 letni obrońca gra u nas od 2011 roku i przez wiele sezonów był jednym z filarów drużyny i jej kapitanem. Jeszcze jesienią sezonu 2018/19 zagrał we wszystkich meczach, choć wiosną pojawił się na boisku tylko raz.

Pozostali zgłoszeni dziś zawodnicy mogliby być synami Roberta. Dość powiedzieć, że najstarszy z nich – Szymon Mendykowski – jest od Prusa młodszy o 24 lata.

Wspomniany wyżej napastnik był jak dotąd graczem Heksy Niedrzwica Duża, którą reprezentował do sezonu 2017/18. W II Wojewódzkiej Lidze Junioró Młodszych rozegrał 8 meczów, w tym 4 w pierwszym składzie a z tego 2 pełne. Zdobył w owym sezonie 3 bramki.

O rok młodszy Adrian Pałka to obrońca, także przybyły do nas z Heksy. W odróżnieniu od Mendykowskiego grał w tym klubie jeszcze w sezonie 2018/19. W Lubelskiej Lidze Juniorów Młodszych rozegrał 15 meczów, wszystkie w pierwszym składzie i pełne. Na koncie miał 1 bramkę.

Wreszcie Jakub Talarek z rocznika 2003 czyli najmłodszy piłkarz Krężnicy Jarej. To pomocnik, który tak jak jego starsi koledzy grał dotąd w Heksie. Swój ostatni sezon w tej drużynie zakończył tak jak Pałka w LLJM. Zagrał w 14 meczach, z czego wszystkie były w pierwszym składzie i pełne. Jego dorobek bramkowy to 10 goli.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *