Stok Zakrzówek – LZS Krężnica Jara 0:5 (0:1)

Nie licząc porażki w pierwszej wiosennej kolejce w Batorzu nasza drużyna jest w tej rundzie bezbłędna w meczach wyjazdowych. Tym razem rozbiliśmy Stok Zakrzówek 5:0 (1:0).

Podobnie jak w meczu jesiennym i tym razem o naszym wysokim zwycięstwie przesądziła druga połowa. Przed przerwą brakowało nam przede wszystkim skuteczności a jedynego gola zdobył w 33′ Krystian Matlakowski, który posłał piłkę do pustej bramki po akcji Kacpra Kurka. Co więcej pod koniec tej części meczu to Stok miał szansę na wyrównanie, ale przez błędną decyzję zawodnika tej drużyny nic z tego nie wyszło.

Po przerwie jako pierwszy trafił w 56′ Michał Jaśkowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 64′ rozgrywamy akcję, w której bierze udział Piotr Plata. Prawy obrońca zespołu znajduje się w końcu przed bramkarzem i posyła piłkę lobem nad nim. Gol na 4:0 w 66′ to znów zasługa Matlakowskiego, który wygrywa kolejną sytuację sam na sam. W 71′ grający na lewej pomocy Aleksander Gustaw posyła piłkę w stronę bramki gospodarzy, Jakub Machul próbuje ją złapać, ale piłka ucieka mu i wpada do bramki. W ten sposób cieszymy się z piątego trafienia.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *