Tajfun Ostrów Lubelski – LZS Krężnica Jara 7:2 (3:1)

Najwyższą w tym sezonie porażkę zaliczyli nasi seniorzy.

Do Ostrowa Lubelskiego udaliśmy sie z mocno przetrzebionym składem, szczególnie osłabiona była nasza obrona. Mimo tego spotkanie z Tajfunem zaczęło się po naszej myśli bo w 8′ na prowadzenie wyprowadził nas Kacper Kurek. Potem jednak dominowali już gospodarze a kluczowe było ostatnie pięć minut pierwszej połowy kiedy to ostrowianie uzyskali dwubramkową przewagę.

Po przerwie, a konkretnie w 49′ Kurek z pomocą bramkarza Tajfuna znów trafił do bramki, ale zdecydowanie częściej piłka wpadała do naszej siatki. Skończyło się wynikiem 7:2 dla Tajfuna i to nasza najwyższa w tym sezonie porażka.

Piotr Plata – Franicszek Drążkowski, Jakub Misztal, Paweł Caboń, Grzegorz Stępniowski – Krystian Matlakowski (63′ Rafał Samolej), Adam Kępowicz, Cezary Górza, Aleksander Gustaw – Michał Jaśkowski, Kacper Kurek (74′ Adrian Samolej)