- Ligi
- 23/24 – II LW Junior B1 „Południe” RW, 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW, 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"
- Sezony
- 2022/23, 2023/24
- Gospodarze
- Świdnik - Sportowa
Sezon 2023/24
23/24 - II LW Junior B1 RW
Pozycja | Klub | M | Pkt. | Z | R | P | GZ | GS | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Avia Świdnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | LZS Krężnica Jara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Start 1944 Krasnystaw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Sygnał Lublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Tomasovia Tomaszów Lub. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Unia Hrubieszów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Widok SP 51 Lublin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
0 | Łada 1945 Biłgoraj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sezon 2022/23
Avia Świdnik – 22/23 II LW Trampkarz C1 grupa II wiosna
Data | Drużyny | Czas/Wyniki | Liga | Sezon | Miejsce spotkania | Kolejka |
---|---|---|---|---|---|---|
Avia Świdnik LZS Krężnica Jara | 4 - 0 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 1. | ||
Avia Świdnik Vrotcovia Lublin | 2 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 2. | ||
Gryf Gmina Zamość Avia Świdnik | 4 - 2 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 3. | ||
Avia Świdnik OSiR Biłgoraj | 4 - 0 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 4. | ||
Avia Świdnik Start 1944 Krasnystaw | 3 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 6. | ||
Sygnał Lublin Avia Świdnik | 0 - 4 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 7. | ||
Avia Świdnik Unia Hrubieszów | 4 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 8. | ||
Granit Bychawa Avia Świdnik | 0 - 2 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW | 2022/23 | 9. |
22/23 – II LW Trampkarz C1 „Południe” RW
Pozycja | Klub | M | Pkt. | Z | R | P | GZ | GS | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avia Świdnik | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 25 | 7 | 18 |
2 | Sygnał Lublin | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 38 | 14 | 24 |
3 | Vrotcovia Lublin | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 29 | 9 | 20 |
4 | Unia Hrubieszów | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 26 | 20 | 6 |
5 | Start 1944 Krasnystaw | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 18 | 19 | -1 |
6 | Gryf Gmina Zamość | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 23 | 25 | -2 |
7 | LZS Krężnica Jara | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 26 | -18 |
8 | Granit Bychawa | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 10 | 19 | -9 |
9 | OSiR Biłgoraj | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 45 | -38 |
Avia Świdnik – 22/23 II LW Trampkarz C1 grupa II jesień
Data | Drużyny | Czas/Wyniki | Liga | Sezon | Miejsce spotkania | Kolejka |
---|---|---|---|---|---|---|
LZS Krężnica Jara Avia Świdnik | 1 - 4 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 1. | ||
Granit Bychawa Avia Świdnik | 1 - 4 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 3. | ||
Avia Świdnik OSiR Biłgoraj | 1 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 4. | ||
Unia Hrubieszów Avia Świdnik | 3 - 2 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 5. | ||
Avia Świdnik Gryf Gmina Zamość | 3 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 6. | ||
Tomasovia Tomaszów Lub. Avia Świdnik | 3 - 0 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 7. | ||
Avia Świdnik Vrotcovia Lublin | 2 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 8. | ||
Start 1944 Krasnystaw Avia Świdnik | 2 - 1 | 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" | 2022/23 | 9. |
22/23 – II LW Trampkarz C1 „Południe”
Pozycja | Klub | M | Pkt. | Z | R | P | GZ | GS | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasovia Tomaszów Lub. | 8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 44 | 11 | 33 |
2 | Avia Świdnik | 8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 17 | 13 | 4 |
3 | Vrotcovia Lublin | 8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 33 | 16 | 17 |
4 | Start 1944 Krasnystaw | 8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 34 | 23 | 11 |
5 | Gryf Gmina Zamość | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 30 | 24 | 6 |
6 | Unia Hrubieszów | 8 | 12 | 4 | 0 | 4 | 18 | 26 | -8 |
7 | LZS Krężnica Jara | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 11 | 27 | -16 |
8 | Granit Bychawa | 8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 15 | 32 | -17 |
9 | OSiR Biłgoraj | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 36 | -30 |