Ligi
23/24 - LL Junior B1 grupa I, 23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I, 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW, 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe", 22/23 - LL Młodzik D1 grupa II
Sezony
2022/23, 2023/24
Gospodarze

2023/24

23/3 - LL Junior B1

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
182062027621
2819611371324
3818602351421
41016514351916
5472111367
6962071850-32
7900091860-42

Granit Bychawa – 23/24 LL Trampkarz C2 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Granit Bychawa
Avenir Jabłonna
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/242.
Granit Bychawa
Opolanin Opole Lub.
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/244.
Orka Kluczkowice
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/245.
Granit Bychawa
MUKS Kraśnik
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/246.
Janowianka Janów Lub.
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/247.
Granit Bychawa
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/248.
LKS Stróża
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/249.
Avenir Jabłonna
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2411.
Opolanin Opole Lub.
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/24
13.
Granit Bychawa
Orka Kluczkowice
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2414.
MUKS Kraśnik
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2415.
Granit Bychawa
Janowianka Janów Lub.
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2416.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2417.
Granit Bychawa
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2418.

23/24 – LL Trampkarz C2 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
11228912562135
292790063657
31022712522230
412165162931-2
511165152731-4
6111550638335
71182271946-27
814000147101-94


2022/223

Granit Bychawa – 22/23 II LW Trampkarz C1 wiosna

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Vrotcovia Lublin
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/231.
Granit Bychawa
Gryf Gmina Zamość
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/232.
OSiR Biłgoraj
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/233.
Start 1944 Krasnystaw
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/235.
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/236.
Unia Hrubieszów
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/23
7.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/238.
Granit Bychawa
Avia Świdnik
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW2022/239.

22/23 – II LW Trampkarz C1 „Południe” RW

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
182170125718
2Sygnał Lublin818602381424
381550329920
481341326206
58124041819-1
68124042325-2
788224826-18
8862061019-9
981017745-38

Granit Bychawa – 22/23 II LW Trampkarz C1 jesień

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Granit Bychawa
Vrotcovia Lublin
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/231.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/232.
Granit Bychawa
Avia Świdnik
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/233.
Granit Bychawa
Unia Hrubieszów
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/234.
Tomasovia Tomaszów Lub.
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/235.
Granit Bychawa
Start 1944 Krasnystaw
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/236.
Granit Bychawa
OSiR Biłgoraj
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/238.
Gryf Gmina Zamość
Granit Bychawa
22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe"2022/239.

22/23 – II LW Trampkarz C1 „Południe”

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
1821701441133
281341317134
3815503331617
4818602342311
581240430246
68124041826-8
7893051127-16
8862061532-17
981017636-30

Granit Bychawa – 22/23 LL Młodzik D1 grupa II

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Janowianka Janów Lub.
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/231.
Granit Bychawa
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/232.
MUKS Jabłonna
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/233.
Granit Bychawa
BKS Lublin
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/234.
Opolanin Opole Lub.
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/236.
Granit Bychawa
Skarpa Lublin
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/237.
LKS Stróża
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/238.
Granit Bychawa
Orka Kluczkowice
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/239.
Granit Bychawa
Janowianka Janów Lub.
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2310.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2311.
Granit Bychawa
MUKS Jabłonna
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2312.
BKS Lublin
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2313.
Granit Bychawa
Opolanin Opole Lub.
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2315.
Skarpa Lublin
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2316.
Granit Bychawa
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2317.
Orka Kluczkowice
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2318.

22/23 – LL Młodzik D1 grupa II

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
116331033461333
216311015622735
31628844321715
41627763271512
51624736483414
6162473636315
71621637433211
8161031122674-48
916620141390-77