Ligi
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I, 23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I, 22/23 - LL Młodzik D1 grupa II, 20/21 - LL Młodzik D1 grupa I, 19/20 - LL Młodzik D1 grupa I, 21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II
Sezony
2019/20, 2020/21, 2021/22, 2022/23, 2023/24
Gospodarze

2023/24

LKS Stróża – 23/24 LL Trampkarz C2 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Avenir Jabłonna
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/241.
Opolanin Opole Lub.
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/243.
LKS Stróża
Orka Kluczkowice
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/244.
MUKS Kraśnik
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/245.
LKS Stróża
Janowianka Janów Lub.
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/246.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/247.
LKS Stróża
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/249.
LKS Stróża
Avenir Jabłonna
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2410.
LKS Stróża
Opolanin Opole Lub.
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2412.
Orka Kluczkowice
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2413.
LKS Stróża
MUKS Kraśnik
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2414.
Janowianka Janów Lub.
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2415.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2416.
Granit Bychawa
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2418.

23/24 – LL Trampkarz C2 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
11030100074866
21228912562135
31022712522230
413196163031-1
511165152731-4
612155074044-4
71282281947-28
814000147101-94

LKS Stróża – 23/24 LL Młodzik D2 grupa II

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Orzeł Łaziska
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/241.
LKS Stróża
Janowski Orlik Janów Lub.
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/242.
Dubler Opole Lub.
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/243.
AF Głusk
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/244.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/245.
MUKS Kraśnik
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/246.
LKS Stróża
Orzeł Urzędów
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/247.
GLKS Głusk
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/248.
LKS Stróża
Piotrcovia Piotrków
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/249.
LKS Stróża
GLKS Głusk
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2410.
Orzeł Urzędów
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2411.
LKS Stróża
Vrotcovia Lublin
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2412.
LKS Stróża
AF Głusk
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2413.
LKS Stróża
MUKS Kraśnik
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2414.
Piotrcovia Piotrków
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2415.

23/24 - LL Młodzik D2 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
11331101212920105
2143010041155560
31226822803050
414268241187048
514258151145163
6131860743315
7151860979101-22
814155098485-1
9612402411823
10146201242152-110
11130001314235-221


2022/23

LKS Stróża – 22/23 LL Młodzik D1 grupa II

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
LKS Stróża
Opolanin Opole Lub.
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/231.
LKS Stróża
Orka Kluczkowice
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/232.
Janowianka Janów Lub.
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/233.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/234.
MUKS Jabłonna
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/235.
LKS Stróża
BKS Lublin
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/236.
LKS Stróża
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/238.
Skarpa Lublin
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/239.
Opolanin Opole Lub.
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2310.
Orka Kluczkowice
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2311.
LKS Stróża
Janowianka Janów Lub.
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2312.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2313.
LKS Stróża
MUKS Jabłonna
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2314.
BKS Lublin
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2315.
Granit Bychawa
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2317.
LKS Stróża
Skarpa Lublin
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2318.

22/23 – LL Młodzik D1 grupa II

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
116331033461333
216311015622735
31628844321715
41627763271512
51624736483414
6162473636315
71621637433211
8161031122674-48
916620141390-77


2021/22

LKS Stróża – 21/22 LL Trampkarz C2 grupa II

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Sygnał Chodel
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/221.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/222.
Piotrcovia Piotrków
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/223.
Wysoczanka Wysokie
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/225.
LKS Stróża
Wisła Annopol
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/226.
GKS Gościeradów
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/227.
LKS Stróża
POM Iskra Piotrowice
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/228.
MUKS Kraśnik
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/229.
LKS Stróża
Sygnał Chodel
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2210.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2211.
LKS Stróża
Piotrcovia Piotrków
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2212.
LKS Stróża
Stok Zakrzówek
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2213.
LKS Stróża
Wysoczanka Wysokie
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2214.
Wisła Annopol
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2215.
LKS Stróża
GKS Gościeradów
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2216.
POM Iskra Piotrowice
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2217.
LKS Stróża
MUKS Kraśnik
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2218.

21/22 – LL Trampkarz C2 grupa II

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
117401313922567
217401313722943
317361205953956
417351124804337
5173411151375681
6Wysoczanka Wysokie1723728724824
7171341123494-60
81713411243151-108
91072172181-60
101800018080-80


2020/21

LKS Stróża – 20/21 LL Młodzik D1 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Janowski Orlik Janów Lub.
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/211.
LKS Stróża
GKS Gościeradów
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/212.
MUKS Kraśnik
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/213.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/214.
Sygnał Chodel
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/215.
LKS Stróża
Wisła Józefów
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/216.
Wisła Annopol
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/217.
LKS Stróża
LKS Kowalin
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/219.
KAMP Kraśnik
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2110.
LKS Stróża
Wysoczanka Wysokie
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2111.
LKS Stróża
Janowski Orlik Janów Lub.
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2112.
GKS Gościeradów
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2113.
LKS Stróża
MUKS Kraśnik
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2114.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2115.
LKS Stróża
Sygnał Chodel
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2116.
Wisła Józefów
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2117.
LKS Stróża
Wisła Annopol
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2118.
LKS Kowalin
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2120.
LKS Stróża
KAMP Kraśnik
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2121.
Wysoczanka Wysokie
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2122.

20/21 – LL Młodzik D1 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
12056182014516129
220431343762947
32042140614329114
420381226763442
520341046613724
6Wysoczanka Wysokie203194776697
7202783972639
8KAMP Kraśnik2021631166117-51
920930173992-53
10209301724171-147
11208221637158-121


2019/20

19/20 – LL Młodzik D1 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
192170266858
2921702521339
3920621451728
491961247740
5Tęcza Kraśnik915504531538
6914423291910
79103151341-28
8993062359-36
9931081064-54
10900098103-95