Ligi
Klasa B, Lubelska Liga Młodzików Starszych grupa I, Lubelska Liga Młodzików Starszych grupa II
Sezony
2019/20, 2020/21
Stadion
,

LZS Krężnica Jara

ZawodnikPozycja M MZ WZWRWP
Bielecki DominikObr225330000033.330.0066.67
Dąbrowski KamilNap3310100000.000.00100.00
Gustaw AleksanderPom6131183000045.450.0054.55
Jaśkowski MichałObr669981000055.560.0044.44
Kaleniec MichałNap, Pom931111011100045.450.0054.55
Kubecki AdrianObr, Pom395761001042.860.0057.14
Kurek KacperNap, Obr, Pom397954300044.440.0055.56
Kwiatkowski ŁukaszObr585761001028.570.0071.43
Kępowicz AdamPom92911110201045.450.0054.55
Michajłow SiergiejObr000000000.000.000.00
Miernowski JanPom343440101050.000.0050.00
Misztal JakubObr, Pom1802200000100.000.000.00
Mitura ArkadiuszBrm360440000050.000.0050.00
Pałka AdrianObr570761000042.860.0057.14
Pelczarski KacperNap116707000042.860.0057.14
Pietroń RafałBrm91011101000045.450.0054.55
Poręba WojciechNap000000000.000.000.00
Rak CzesławNap23030000100.000.000.00
Rusinek RadosławObr, Pom95311110302045.450.0054.55
Siedlecki JakubNap, Pom86211100050.000.0050.00
Stępniowski GrzegorzPom82510100101050.000.0050.00
Woźniak MichałPom341918101044.440.0055.56
Zdeb PawełObr99011110112045.450.0054.55
Śledzicki ŁukaszNap, Pom437945100033.330.0066.67
DataStadionWynikiGościeCzas

Keeza Klasa B - 20/21

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
11129920321220
2112682158949
3111860527198
4111860524213
511165151529-14
6111550625232
7111550629290
811155061726-9
911134162728-1
1011134162535-10
11111233522220
1211310101462-48

LLMS - 20/21

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
192581033429
2921702321616
39155041275
491543219154
59144231213-1
691031520182
7982251434-20
8872151628-12
974115310-7
10841161127-16

Klasa B - 19/20

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
1824800401030
28186021798
381341321147
481341324186
581341317143
6872151123-12
7861341018-8
886206926-17
9841161229-17

LLMS

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
192170266858
2921702521339
3920621451728
491961247740
5915504531538
6914423291910
79103151341-28
8993062359-36
9931081064-54
10900098103-95