Ligi
20/21 - LL Młodzik D1 grupa II, 23/24 - LL Junior B1 grupa I, 23/24 - LL Młodzik D2 grupa I, 23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I, 23/24 - II LW Junior B1 "Południe", 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe" RW, 22/23 - II LW Trampkarz C1 "Południe", Klasa B, 22/23 - LL Młodzik D1 grupa II, 21/22 - LL Młodzik D2 grupa III, 20/21 - LL Młodzik D1 grupa I, 19/20 - LL Młodzik D1 grupa I, 21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II
Sezony
2019/20, 2020/21, 2021/22, 2022/23, 2023/24, 2024/25
Gospodarze
,

2024/25

24/25 - klasa B


2023/24

LZS Krężnica Jara – 23/24 klasa B

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
LZS Krężnica Jara
Roztocze Batorz
Klasa B2023/241.
LZS Krężnica Jara
Sygnał Chodel
Klasa B2023/242.
ULKS Dzierzkowice
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/243.
LZS Krężnica Jara
Wisła Józefów
Klasa B2023/244.
Ruch Popkowice
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/245.
LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów
Klasa B2023/246.
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/247.
LZS Krężnica Jara
Stok Zakrzówek
Klasa B2023/248.
Czarni Puszno
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/249.
Perła Rudnik
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2410.
LZS Krężnica Jara
Roztoczanie Chrzanów
Klasa B2023/2411.
Roztocze Batorz
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2412.
Sygnał Chodel
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2413.
LZS Krężnica Jara
ULKS Dzierzkowice
Klasa B2023/2414.
Wisła Józefów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2415.
LZS Krężnica Jara
Ruch Popkowice
Klasa B2023/2416.
Krzczonovia Krzczonów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2417.
Stok Zakrzówek
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2419.
LZS Krężnica Jara
Czarni Puszno
Klasa B2023/2420.
LZS Krężnica Jara
Perła Rudnik
Klasa B2023/2421.
Roztoczanie Chrzanów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2023/2422.

23/24 - klasa B

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
120511703783543
220471523682246
320401316553124
420331037644618
52030938433112
6202992944386
62029929524210
8202682103647-11
9201745113157-26
10201543133683-47
1120101192099-79

LZS Krężnica Jara – 23/24 klasa B

Zawodnik M11
Bielecki Dominik18022000000
Bielecki Patryk4110000010
Chyliński Adam13301515000001
Cisek Bartosz27033001000
Depta Mateusz1210000010
Drewniak Paweł22691000081
Gomularz Gabriel9020000020
Gumienniak Tomasz710000010
Gustaw Aleksander34655000003
Górza Cezary143519190040010
Górza Mateusz10601212308201
Hvozdetskyi Mykhailo56696200032
Jaśkowski Michał10121710601075
Jurek Jakub000000000
Kargul Konrad22533000001
Kosik Grzegorz000000000
Kurek Kacper11901616504009
Kępowicz Adam13461616202004
Maleszyk Paweł10341412102024
Matlakowski Krystian180020201201000
Matlakowski Patryk3020000020
Miernowski Jan000000000
Misztal Jakub24533001001
Murlak Jakub47094002052
Młynarczyk Bartłomiej000000000
Obiała Igor000000000
Pelczarski Kacper666117002043
Plata Piotr13501615500011
Podriza Roman59387004211
Polaczek Patryk000000000
Reut Jakub1520000020
Samolej Rafał6040000040
Stępniowski Grzegorz16672020001004
Szczepański Adrian40375101024
Szczepański Oliwier7231000011
Woźniak Michał2510000010
Wójcik Dominik000000000
Węgorowski Jakub000000000
Zdeb Paweł14201616004001
Śledzicki Łukasz4791214040110

23/3 - LL Junior B1

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
112311011521834
21225813512130
31223723391722
41222714472225
56822217143
612620102069-49
712310112777-50
  

LZS Krężnica Jara – 23/24 LL Junior B1

Zawodnik M11
Bednarz Oskar000000000
Bielecki Bartłomiej24842300021
Bielecki Maciej12021000010
Całka Karol54066400000
Drewniak Paweł39066200004
Figiel Maciej000000000
Frąk Mateusz2210000020
Gawda Tymon21032000010
Hvozdetskyi Mykhailo36066200004
Masierak Kamil54066000000
Matlakowski Patryk45066000002
Mikuła Kacper54066000000
Murlak Szymon000000000
Młynarczyk Bartłomiej51066200001
Obiała Igor000000000
Polaczek Patryk000000000
Reut Jakub45055000000
Selegrat Franciszek27052000031
Skwarski Michał9011000000
Szuster Adam45055000000
Tuziemski Filip000000000
Waśko Szymon19550200050
Wójcik Dominik51066200001
Wątróbka Jakub000000000
Łabiga Nikodem000000000

LZS Krężnica Jara – 23/24 LW Junior B1

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Sygnał Lublin
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/241.
LZS Krężnica Jara
Widok SP 51 Lublin
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/242.
Łada 1945 Biłgoraj
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/243.
Chełmianka Chełm
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/244.
Vrotcovia Lublin
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/245.
Tomasovia Tomaszów Lub.
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/246.
LZS Krężnica Jara
Unia Hrubieszów
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/247.
LZS Krężnica Jara
Sygnał Lublin
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/248.
Widok SP 51 Lublin
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/249.
LZS Krężnica Jara
Łada 1945 Biłgoraj
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/2410.
LZS Krężnica Jara
Chełmianka Chełm
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/2411.
LZS Krężnica Jara
Vrotcovia Lublin
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/2412.
LZS Krężnica Jara
Tomasovia Tomaszów Lub.
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/2413.
Unia Hrubieszów
LZS Krężnica Jara
23/24 - II LW Junior B1 "Południe"2023/2414.

23/24 - II LW Junior B1

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
114341040431033
114341112871869
314301004462323
4Sygnał Lublin142480632320
514196172936-7
614113292046-26
714822103156-25
81431013976-67

LZS Krężnica Jara – 23/24 Junior B1

Zawodnik M11
Bednarz Oskar3040000040
Bielecki Bartłomiej37092000072
Bielecki Maciej7521000011
Całka Karol7271111001008
Drewniak Paweł12251414001004
Figiel Maciej565106100044
Frąk Mateusz13150001050
Gawda Tymon29864100024
Hvozdetskyi Mykhailo80599303101
Masierak Kamil10061413011015
Matlakowski Patryk102314130010110
Mikuła Kacper10311212001001
Murlak Szymon23980000080
Młynarczyk Bartłomiej9901414100007
Obiała Igor9011000000
Polaczek Patryk359103010073
Reut Jakub12401414001001
Selegrat Franciszek1751102000110
Szuster Adam11161414003005
Tuziemski Filip5661220000101
Waśko Szymon709146101085
Wójcik Dominik89814130010110
Wątróbka Jakub10121003110
Łabiga Nikodem11431000021

LZS Krężnica Jara – 23/24 Trampkarz C2 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
LZS Krężnica Jara
Opolanin Opole Lub.
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/242.
Orka Kluczkowice
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/243.
LZS Krężnica Jara
MUKS Kraśnik
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/244.
Janowianka Janów Lub.
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/245.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/247.
Granit Bychawa
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/248.
LZS Krężnica Jara
Avenir Jabłonna
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/249.
Opolanin Opole Lub.
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2411.
LZS Krężnica Jara
Orka Kluczkowice
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2412.
MUKS Kraśnik
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2413.
LZS Krężnica Jara
Janowianka Janów Lub.
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2414.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2416.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2417.
Avenir Jabłonna
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Trampkarz C2 grupa I2023/2418.

23/24 – LL Trampkarz C2 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
114391301941975
214321022803941
31429923612734
414206263033-3
514196173445-11
614155094758-11
71492392657-31
814000147101-94

LZS Krężnica Jara – 23/24 LL Młodzik D2 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/241.
LZS Krężnica Jara
Orzeł Łaziska
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/242.
Janowski Orlik Janów Lub.
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/243.
LZS Krężnica Jara
Dubler Opole Lub.
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/244.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/245.
AF Głusk
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/246.
LZS Krężnica Jara
MUKS Kraśnik
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/247.
Orzeł Urzędów
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/248.
LZS Krężnica Jara
GLKS Głusk
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/249.
Dubler Opole Lub.
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2410.
LZS Krężnica Jara
Janowski Orlik Janów Lub.
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2411.
Orzeł Łaziska
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2412.
GLKS Głusk
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2414.
LZS Krężnica Jara
Orzeł Urzędów
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2415.
LZS Krężnica Jara
Vrotcovia II Lublin
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2416.
LZS Krężnica Jara
AF Głusk
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2417.
MUKS Kraśnik
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2418.
Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2419.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
23/24 - LL Młodzik D2 grupa I2023/2420.

23/24 - LL Młodzik D2 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
11945143214945104
21943141414720111
3193712161257055
4193511261496980
4193511261508169
61926829623113
71024802721953
81921701290138-48
9191961121151132
10196201746194-148
11190001915306-291


2022/23

LZS Krężnica Jara 22/23 – klasa B

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Sparta Lublin
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/231.
LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów
Klasa B2022/232.
LZS Krężnica Jara
Albatros Świdnik
Klasa B2022/234.
Vir Dorohucza
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/235.
LZS Krężnica Jara
KS Uniszowice
Klasa B2022/236.
Huragan Siostrzytów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/237.
LZS Krężnica Jara
Wiara Łęczna
Klasa B2022/238.
Oleśnia Oleśniki
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/239.
LZS Krężnica Jara
Sparta Lublin
Klasa B2022/2310.
Krzczonovia Krzczonów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/2311.
Albatros Świdnik
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/2313.
LZS Krężnica Jara
Vir Dorohucza
Klasa B2022/2314.
KS Uniszowice
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/2315.
LZS Krężnica Jara
Huragan Siostrzytów
Klasa B2022/2316.
Wiara Łęczna
LZS Krężnica Jara
Klasa B2022/2317.
LZS Krężnica Jara
Oleśnia Oleśniki
Klasa B2022/2318.

22/23 – klasa B

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
116441420761759
216401312541935
31629925341915
41627907594910
4162783538299
6161651103952-13
7161233102160-39
8161031122764-37
916303132261-39

LZS Krężnica Jara – 22/23 klasa B

Zawodnik M11
Bielecki Dominik000000000
Chyliński Adam29543000010
Cisek Bartosz27033000000
Drążkowski Franciszek45266001003
Duda Mikołaj000000000
Grzyb Kacper1510000010
Gustaw Aleksander501114203172
Górza Cezary12251515701004
Górza Mateusz11451313004001
Jaśkowski Michał97514145020010
Kijek Marcin18132000011
Kurek Kacper43575501123
Kwiatkowski Łukasz13531002020
Kępowicz Adam666118101034
Maleszyk Paweł10251211001011
Matlakowski Krystian9521412502026
Miernowski Jan000000000
Misztal Jakub32044200001
Murlak Jakub75098101011
Obiała Igor3010000010
Pelczarski Kacper32874100034
Plata Piotr10881312000011
Podriza Roman30644003100
Rak Czesław410000010
Samolej Adrian000000000
Samolej Rafał3631112000101
Stasiak Radosław2320000020
Stępniowski Grzegorz11151413000012
Wajrak Bartłomiej17161001051
Woźniak Michał41775001024
Zdeb Paweł11101411103030
Śledzicki Łukasz45885300033

LZS Krężnica Jara – 22/23 Trampkarz C1 – wiosna

22/23 – II LW Trampkarz C1 „Południe” RW

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
182170125718
2Sygnał Lublin818602381424
381550329920
481341326206
58124042325-2
58124041819-1
788224826-18
8862061019-9
981017745-38

LZS Krężnica Jara – 22/23 Trampkarz C1 – jesień

22/23 – II LW Trampkarz C1 „Południe”

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
1821701441133
281341317134
3815503331617
4818602342311
581240430246
58124041826-8
7893051127-16
8862061532-17
981017636-30

LZS Kreżnica Jara – 22/23 Młodzik D1 grupa II

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Granit Bychawa
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/232.
LZS Krężnica Jara
Skarpa Lublin
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/233.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/234.
LZS Krężnica Jara
Orka Kluczkowice
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/235.
Janowianka Janów Lub.
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/236.
LZS Krężnica Jara
Opolanin Opole Lub.
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/237.
LZS Krężnica Jara
MUKS Jabłonna
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/238.
BKS Lublin
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/239.
LZS Krężnica Jara
Granit Bychawa
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2311.
Skarpa Lublin
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2312.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2313.
Orka Kluczkowice
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2314.
LZS Krężnica Jara
Janowianka Janów Lub.
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2315.
Opolanin Opole Lub.
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2316.
MUKS Jabłonna
LZS Krężnica Jara
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2317.
LZS Krężnica Jara
BKS Lublin
22/23 - LL Młodzik D1 grupa II2022/2318.

22/23 – LL Młodzik D1 grupa II

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
116331033461333
216311015622735
31628844321715
41627763271512
51624736483414
5162473636315
71621637433211
8161031122674-48
916620141390-77


2021/22

LZS Krężnica Jara – 21/22 klasa B

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Sparta Lublin
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/221.
LZS Krężnica Jara
KS Serniki
Klasa B2021/222.
KS Ciecierzyn
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/223.
LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów
Klasa B2021/224.
Wodnik Uścimów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/225.
Oleśnia Oleśniki
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/226.
LZS Krężnica Jara
Vir Dorohucza
Klasa B2021/227.
KS Nasutów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/228.
LZS Krężnica Jara
Tajfun Ostrów Lub.
Klasa B2021/229.
Czarni Pliszczyn
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2210.
LZS Krężnica Jara
Centro-Chem Turka
Klasa B2021/2211.
KS Uniszowice
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2212.
LZS Krężnica Jara
Huragan Siostrzytów
Klasa B2021/2213.
LZS Krężnica Jara
Sparta Lublin
Klasa B2021/2214.
KS Serniki
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2215.
LZS Krężnica Jara
KS Ciecierzyn
Klasa B2021/2216.
Krzczonovia Krzczonów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2217.
LZS Krężnica Jara
Wodnik Uścimów
Klasa B2021/2218.
LZS Krężnica Jara
Oleśnia Oleśniki
Klasa B2021/2219.
Vir Dorohucza
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2220.
LZS Krężnica Jara
KS Nasutów
Klasa B2021/2221.
Tajfun Ostrów Lub.
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2222.
LZS Krężnica Jara
Czarni Pliszczyn
Klasa B2021/2223.
Centro-Chem Turka
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2224.
LZS Krężnica Jara
KS Uniszowice
Klasa B2021/2225.
Huragan Siostrzytów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2021/2226.

21/22 – Keeza klasa B

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
1266923031054065
226621952982276
3266019341414497
426511565783345
526441358695217
526441358825329
52644142101036043
8264213310785820
9263093144157-16
10262891164498-54
112619611946126-80
12261334192886-58
132610312227122-95
14269232137126-89

LZS Krężnica Jara – 21/22 klasa B

ZawodnikPozycja M11
Bielecki DominikObr4510001010
Caboń PawełPom532117101046
Drozd MichałObr57797000025
Drążkowski FranciszekObr17092221201016
Duda MikołajBrm21042000020
Grenda WojciechObr2010000010
Grzyb KacperPom636118010044
Gustaw AleksanderPom131219172020211
Górza CezaryNap198626246020210
Jaśkowski MichałObr392101200090
Kubecki AdrianPom000000000
Kurek KacperNap1429201914051111
Kwiatkowski ŁukaszObr12101514003014
Kępowicz AdamPom16212119001026
Lewandowski JakubObr37373000040
Maleszyk PawełObr, Pom2010000010
Matlakowski KrystianPom129022153010810
Michajłow SiergiejObr000000000
Miernowski JanPom44866101004
Misztal JakubObr74399200003
Mitura ArkadiuszBrm68088000002
Murlak JakubObr705145202092
Pelczarski KacperPom6721651000123
Plata PiotrBrm10801212000000
Podriza RomanObr11631613003034
Rak CzesławNap2460000060
Rycerz MateuszPom9751002041
Samolej AdrianObr5650000050
Samolej RafałNap, Pom3151111000101
Sowa MateuszPom13022000001
Stępniowski GrzegorzPom20452524001015
Wajrak BartłomiejPom541104200061
Woźniak MichałPom10021413003018
Zdeb PawełObr21532424004100
Śledzicki ŁukaszNap673125201071

Tramparze młodsi

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
MUKS Kraśnik
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/221.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/222.
Wisła Annopol
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/224.
LZS Krężnica Jara
POM Iskra Piotrowice
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/225.
Sygnał Chodel
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/226.
LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/227.
Wysoczanka Wysokie
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/228.
LZS Krężnica Jara
GKS Gościeradów
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/229.
LZS Krężnica Jara
MUKS Kraśnik
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2210.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2211.
LZS Krężnica Jara
Stok Zakrzówek
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2212.
LZS Krężnica Jara
Wisła Annopol
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2213.
POM Iskra Piotrowice
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2214.
LZS Krężnica Jara
Sygnał Chodel
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2215.
Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2216.
LZS Krężnica Jara
Wysoczanka Wysokie
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2217.
GKS Gościeradów
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Trampkarz C2 grupa II2021/2218.

21/22 – LL Trampkarz C2 grupa II

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
117401313922567
117401313722943
317361205953956
417351124804337
5173411151375681
6Wysoczanka Wysokie1723728724824
71713411243151-108
7171341123494-60
91072172181-60
101800018080-80

Młodzicy młodsi

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
LZS Krężnica Jara
Unia Wilkołaz
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/222.
Orka Kluczkowice
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/223.
LZS Krężnica Jara
Płomień Trzydnik Duży
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/225.
Motor Lublin
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/226.
LZS Krężnica Jara
Lublinianka
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/227.
LZS Krężnica Jara
Opolanin Opole Lub.
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/229.
MUKS Kraśnik
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/228.
Płomień Trzydnik Duży
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2210.
LZS Krężnica Jara
Orka Kluczkowice
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2211.
Opolanin Opole Lub.
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2212.
LZS Krężnica Jara
Motor Lublin
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2214.
LZS Krężnica Jara
MUKS Kraśnik
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2213.
Lublinianka
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2215.
Unia Wilkołaz
LZS Krężnica Jara
21/22 - LL Młodzik D2 grupa III2021/2216.

21/22 – LL Młodzik D2 grupa III

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
114361202642044
114361202711952
31429923654025
4142170747470
51419617503911
6141240103563-28
714721112453-29
814620121691-75


2020/21

LZS Krężnica Jara – 20/21 Senior

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
GKS Niedźwiada
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/211.
LZS Krężnica Jara
Wodnik Uścimów
Klasa B2020/212.
Huragan Siostrzytów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/213.
KS Nasutów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/214.
LZS Krężnica Jara
KS Ciecierzyn
Klasa B2020/215.
KS Serniki
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/216.
LZS Krężnica Jara
Vir Dorohucza
Klasa B2020/217.
Centro-Chem Turka
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/218.
LZS Krężnica Jara
Lewart II Lubartów
Klasa B2020/219.
LZS Krężnica Jara
Czarni Pliszczyn
Klasa B2020/2110.
LZS Krężnica Jara
KS Uniszowice
Klasa B2020/2111.
LZS Krężnica Jara
GKS Niedźwiada
Klasa B2020/2112.
Wodnik Uścimów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/2113.
LZS Krężnica Jara
Huragan Siostrzytów
Klasa B2020/2114.
LZS Krężnica Jara
KS Nasutów
Klasa B2020/2115.
KS Ciecierzyn
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/2116.
LZS Krężnica Jara
KS Serniki
Klasa B2020/2117.
Vir Dorohucza
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/2118.
LZS Krężnica Jara
Centro-Chem Turka
Klasa B2020/2119.
Lewart II Lubartów
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/2120.
Czarni Pliszczyn
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/2121.
KS Uniszowice
LZS Krężnica Jara
Klasa B2020/2122.

20/21 – Keeza klasa B

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
122601930842559
2Lewart II Lubartów22451435893158
322381228553421
422361138765719
52235112946397
622319494462-18
622311011141401
8222891124856-8
9222574114041-1
922256793849-11
11221954134260-18
12225121930139-109

LZS Krężnica Jara

ZawodnikPozycja M11
Bielecki DominikObr13533000000
Drozd MichałObr, Pom36955000002
Drążkowski FranciszekObr41575000023
Dąbrowski KamilNap010000010
Gustaw AleksanderPom11452113200066
Górza CezaryNap, Pom37093002162
Górza MateuszObr736108002021
Jarnicki KrzysztofNap, Pom29054301014
Jaśkowski MichałNap, Obr, Pom9121410001031
Kaleniec MichałNap, Pom134318171200015
Kubecki AdrianObr, Pom604108001012
Kurek KacperNap, Obr, Pom10051913800048
Kwiatkowski ŁukaszObr13131716001003
Kępowicz AdamPom14712116201052
Michajłow SiergiejObr000000000
Miernowski JanPom9511111101003
Misztal JakubObr, Pom62677203100
Mitura ArkadiuszBrm10801311000020
Pałka AdrianObr54076000010
Pelczarski KacperPom9970000030
Pietroń RafałBrm11871715000024
Poręba WojciechNap000000000
Rak CzesławNap650000040
Rusinek RadosławObr, Pom17632121504000
Siedlecki JakubNap, Pom646107100055
Stępniowski GrzegorzObr, Pom17552121101007
Woźniak MichałPom31191101050
Zdeb PawełObr18002121112000
Śledzicki ŁukaszNap, Pom470124100051

LZS Krężnica Jara – 20/21 Młodzik D1 grupa I

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
LZS Krężnica Jara
Sygnał Chodel
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/211.
LZS Krężnica Jara
Wisła Józefów
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/212.
LZS Krężnica Jara
Wisła Annopol
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/213.
LKS Stróża
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/214.
LZS Krężnica Jara
LKS Kowalin
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/215.
KAMP Kraśnik
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/216.
LZS Krężnica Jara
Wysoczanka Wysokie
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/217.
Janowski Orlik Janów Lub.
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/218.
LZS Krężnica Jara
GKS Gościeradów
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/219.
MUKS Kraśnik
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2110.
Sygnał Chodel
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2112.
Wisła Józefów
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2113.
Wisła Annopol
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2114.
LZS Krężnica Jara
LKS Stróża
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2115.
LKS Kowalin
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2116.
LZS Krężnica Jara
KAMP Kraśnik
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2117.
Wysoczanka Wysokie
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2118.
LZS Krężnica Jara
Janowski Orlik Janów Lub.
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2119.
GKS Gościeradów
LZS Krężnica Jara
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2120.
LZS Krężnica Jara
MUKS Kraśnik
20/21 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2121.

20/21 – LL Młodzik D1 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
12056182014516129
220431343762947
32042140614329114
420381226763442
520341046613724
6Wysoczanka Wysokie203194776697
7202783972639
8KAMP Kraśnik2021631166117-51
9209301724171-147
920930173992-53
11208221637158-121

LZS Krężnica Jara – 20/21 Młodzik D1 grupa II

DataDrużynyCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaKolejka
Zawisza Garbów
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/211.
LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/212.
Sławin Lublin
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/213.
LZS Krężnica Jara
Tajfun Ostrów Lub.
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/214.
Legion Tomaszowice
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/215.
LZS Krężnica Jara
UKS Dys
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/216.
Skarpa Lublin
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/217.
LZS Krężnica Jara
Lublinianka
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/218.
Wodnik Uścimów
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/219.
LZS Krężnica Jara
Zawisza Garbów
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2110.
Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2111.
LZS Krężnica Jara
Sławin Lublin
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2112.
Tajfun Ostrów Lub.
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2113.
LZS Krężnica Jara
Legion Tomaszowice
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2114.
UKS Dys
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2115.
LZS Krężnica Jara
Skarpa Lublin
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2116.
Lublinianka
LZS Krężnica Jara
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2117.
LZS Krężnica Jara
Wodnik Uścimów
19/20 - LL Młodzik D1 grupa I2020/2118.

20/21 – LL Młodzik D1 grupa II

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
11852171063756
2Sławin Lublin18401314572532
318279091920-1
3182783734313
518246662931-2
6182372940364
718226481927-8
8UKS Dys181853101932-13
9Zawisza Garbów181442122857-29
10181132132466-42


2019/20

19/20 – klasa B

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
1LKS Wierzchowiska824800401030
28186021798
381341324186
381341317143
381341321147
6872151123-12
786206926-17
7861341018-8
9841161229-17

LZS Krężnica Jara – 19/20 Senior

ZawodnikPozycja M11
Bielecki DominikObr3710000000
Binek RafałObr, Pom15331001000
Biskup ŁukaszBrm14431000000
Cichosz JakubPom000000000
Duda MikołajBrm18022001000
Dymicki BartoszNap9011000000
Dąbrowski KamilNap4020000000
Gustaw AleksanderPom33972200000
Jędruch DamianObr5040000000
Jędruch DawidObr45055000000
Kaleniec MichałNap, Pom54066400000
Kubecki AdrianObr, Pom22644102100
Kurek KacperNap, Obr, Pom34865101000
Kwiatkowski ŁukaszObr62687002000
Kępowicz AdamPom49565000000
Mendykowski SzymonNap37053001000
Michalak MateuszPom000000000
Miernowski JanPom27644014100
Pałka AdrianObr54377000000
Pietroń RafałBrm51677100000
Prus RobertObr000000000
Rak CzesławNap510000000
Rusinek RadosławObr, Pom71288203000
Samolej RafałNap, Pom7011000000
Stępniowski GrzegorzObr, Pom27033000000
Talarek JakubPom56577000000
Zdeb PawełObr72088002000
Zdeb PrzemysławNap, Pom000000000

19/20 – LL Młodzik D1 grupa I

PozycjaKlubMPkt.ZRPGZGSRG
1921702521339
192170266858
3920621451728
491961247740
5Tęcza Kraśnik915504531538
6914423291910
79103151341-28
8993062359-36
9931081064-54
10900098103-95