Terminarz klasy B i ostateczny skład LLMS

Na stronie pojawił się terminarz klasy B z godzinami zaproponowanymi przez LZPN. Ustalony został też ostateczny skład LLMS.

Jako że każdy z klubów ma pewną swobodę w ustalaniu dokładnych terminów rozgrywania meczów to można spodziewać się zmian w terminarzu.

Z aktualnym kalendarzem rozgrywek można się zapoznać pod adresem Klasa B -> Terminarz

Informuję jednocześnie o pewnej ciekawej funkcjonalności. Po kliknięciu w datę, godzinę lub nazwę zespołu zostaną Państwo przekierowani na stronę danego meczu gdzie m.in znajduje się mapka z zaznaczonym miejscem rozgrywania meczu. Kliknięcie w znacznik przenosi do map Google, gdzie można sprawdzić trasę dojazdu do danego boiska.

Dodam, że miejsca rozgrywanie meczów podałem kierując się poprzednim sezonem i możliwe (a wydaje mi się, że nawet pewne) są jakieś zmiany.

Ustalony został też ostateczny skład LLMS. Tak jak w ostatnim wariancie w I grupie zagra 10 zespołów a rywalami LZS Krężnica Jara będą: GLKS Polichna, LKS Stróża, MUKS Kraśnik, Opolanin Opole Lubelskie, Perła Rudnik, Ruch Popkowice, Stal Poniatowa, Tęcza Kraśnik i Unia Wilkołaz.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *