Turniej żaków – 14 maja

W dniu 14 maja /niedziela/ drużyna niebiesko – pomarańczowych 💙🧡trenera Huberta Śpiewaka rocznik 2014 i młodsi wzięła udział w kolejnej IV już rundzie rozgrywek turniejowych organizowanych przez Lubelski Związek Piłki Nożnej będąc jednocześnie gospodarzem tego turnieju.

Na pięknie przygotowanym stadionie w Niedrzwicy Dużej nasza reprezentacja rozegrała mecze z drużynami: Janowski Orlik Janów Lubelski, Orzeł Łaziska i Unia Wilołaz a na turniej nie dojechali tylko zawodnicy Perły Rudnik, którzy zgłosili wcześniej swoją nieobecność. Na koniec turnieju rozegraliśmy jeszcze dodatkowe spotkanie z piłkarzami z Łazisk.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Bramkarze: Franciszek Łukasik, Jan Toporowski, Paweł Janczak

W polu: Szymon Bartoś, Kacper Marzec, Szymon Kazula, Jakub Mędraś, Nikodem Kulikowski, Kacper Jurzyński, Olaf Nieściur, Jan Masierak, Przemysław Kępiński, Michał Mazurek, Filip Kępowicz, Jakub Waśko, Jakub Czukiewski.

Zgodnie z unifikacją PZPN nie podajemy wyników poszczególnych meczy mając na uwadze rozwój zarówno naszych jak i z pozostałych adeptów piłkarskich dla których to przede wszystkim dobra zabawa na boisku i początek piłkarskiej przygody. Przepiękna pogoda w tym dniu sprawiła że na boisku pojawiła się rzesza kibiców wszystkich drużyn którzy gorąco dopingowali swoje drużyny, natomiast wszyscy zawodnicy zostawili na boisku kawał serca. Spotkania obfitowały w przepiękne gole, cudowne parady bramkarzy w tym obronione rzuty karne, no i przede wszystkim walkę o każdy centymetr boiska, ale walkę należy tu podkreślić w duchu fair-play.

A nasz zespół w tym dniu okazał się istnym monolitem nie do przejścia dla drużyn przyjezdnych zarówno na boisku jak i poza nim pokazując wielki charakter w każdym momencie turnieju z jednej strony po obronionym rzucie karnym przez naszego bramkarza, z drugiej podczas akcji ratunkowej kontuzjowanego kolegi na meczu. Widząc takie sceny możemy być dumni z naszych dzieciaków i patrzeć z perspektywami w przyszłość oraz brać przykład z nich przykład jako dorośli. 💙🧡👍👌✊💪

Życzymy dalszych sukcesów w następnych turniejach naszym piłkarzom i trenerowi Hubertowi, zdobywania kolejnych bramek, natomiast kibicom dziękujemy za obecność i gorący doping.👏👏👏

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *