Udane zwieńczenie długiego weekendu

Drużyna seniorów LZS Krężnica Jara podejmowała Oleśnię Oleśniki. Chcieliśmy się zrewanżować za pechową jesienną porażkę i wyprzedzić rywala w ligowej klasyfikacji.

Swoje plany udało nam się zrealizować i wygraliśmy 3:1 (2:1), ale po meczu większość z nas była przekonana, że zwycięstwo powinno być bardziej okazałe a po stronie strat powinno być zero. Oto bowiem gol dla Oleśni, który zresztą w 19′ otworzył wynik meczu padł w niecodziennych, choć dla nas dość typowych okolicznościach. Jeden z obrońców chciał wybić piłkę, ale trafił w przeciwnika – Patryka Koziołkiewicza i goście objęli prowadzenie.

Potem strzelała już tylko nasza drużyna a radość oleśniczan trwała sekundy. Bramka na 1:1 strzelona przez Aleksandra Gustawa padł chwilę po wznowieniu ze środka po straconym golu. W 34′ w sytuacji sam na sam sfaulowany został Paweł Caboń a rzut karny skutecznie wykonał Jakub Misztal.

Do przerwy było 2:1 a w 59′ Adam Kępowicz podał do Cezarego Górzy a ten zagrał do Kacpra Kurka i prowadziliśmy 3:1. Potem okazało się, że jest to wynik końcowy choć mieliśmy jeszcze szanse na jego poprawę.

Piotr Plata – Franciszek Drążkowski (46′ Grzegorz Stępniowski), Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Roman Podriza – Cezary Górza (60′ Michał Jaśkowski), Jakub Misztal (63′ Kacper Pelczarski), Adam Kępowicz (69′ Bartłomiej Wajrak), Aleksander Gustaw (80′ Adrian Samolej) – Paweł Caboń (46′ Krystian Matlakowski), Kacper Kurek (70′ Rafał Samolej)
Bramki Krężnica JaraBramka Oleśnia
Gustaw – 19′
Misztal – 34′ (rzut karny)
Górza – 59′
Koziołkiewicz – 19′
Żólta kartka Oleśnia
Maciej Marek

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *