Wiara Łęczna – LZS Krężnica Jara 2:0 (1:0)

Dzięki zwycięstwu nad naszą drużyną Wiara Łęczna zapewniła sobie bezpośredni awans do A klasy.

Jakkolwiek mecz przebiegał pod dyktando Wiary to w pierwszej połowie mielismy kilka szans na otworzenie wyniku, ale ani Kacper Kurek, ani Krystian Matlakowski, ani Michał Jaśkowski nie zdołali tego dokonać. Sztuka ta udała się natomiast gospodarzom w 29′ kiedy to przejęli piłkę na naszej połowie a następnie trafiła ona do Przemysława Umera, który wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Piotra Platę.

W kolejnych minutach broniliśmy się na tyle skutecznie, że choć Wiara miał swoje okazje to bramki nie potrafia zdobyć aż do 85′. Wtedy to gospodarze wywalczyli rzut wolny, który na bramkę zamienił Mirosław Budka. Wynik 2:0 utrzymał się już do końca.

Piotr Plata – Franciszek Drążkowski, Paweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Mateusz Górza – Krystian Matlakowski, Cezary Górza, Aleksander Gustaw, Grzegorz Stępniowski – Michał Jaśkowski (38′ Rafał Samolej), Kacper Kurek (60′ Igor Obiała)