Wierzchowiska – Krężnica Jara 8:0 (5:0)

W Wierzchowiskach przegraliśmy 0:8 (0:5).

Tak wysoka porażka nie powinna dziwić, gdyż na mecz z liderem udaliśmy się w składzie 10 osobowym. Gospodarze to wykorzystali, od razu uzyskali przewagę i już 10′ rozpoczęli swój strzelecki festiwal. A głównym bohaterem tego „festiwalu” był Bartłomiej Barwiak, który już do przerwy miał w dorobku 4 bramki. Oprócz niego jedną dołożył Marcin Winiarczyk.

Potem kolejno w 11′, 21′, 24′ i 34′ gospodarze dorzucali kolejne gole – przy czym czasem sami pomagaliśmy gospodarzom popełniając błędy w obronie.

Po przerwie na boisku pojawiło się aż pięciu nowych graczy Wierzchowisk. Miejscowi grali już spokojniej a nam gra zaczęła się trochę bardziej układać. Mieliśmy nawet okazje na strzelenie gola honorowego. Najlepszą Radosław Rusinek, który w 53′ po podaniu Pawła Zdeba zaliczył niecelny strzał głową.

Gospodarze na swoją szóstą bramkę czekali do 69′ – rzut karny za faul wykorzystał Barwiak. W ostatnich minutach spotkania snajpera Wierzchowisk zastąpili Dariusz Zarzycki i Dawid Kurkiewicz, którzy w 87′ i 89′ podwyższyli na 7 i 8:0.

Mimo tak dotkliwej porażki nie był to aż tak zły mecz w naszym wykonaniu. Nawet można było dostrzec pewne pozytywy. Trudno jednak myśleć o czymś więcej jeśli gra się cały mecz w osłabieniu.

Widać, że to będzie ciężka runda dla naszej drużyny.

Skład:

Rafał PietrońPaweł Zdeb, Łukasz Kwiatkowski, Adrian Pałka, Radosław RusinekJakub Talarek, Adam Kępowicz, Aleksander Gustaw, Grzegorz StępniowskiBartosz Dymicki

Wierzchowiska

Patryk Korona – Adam Szyndler (46′ Tomasz Sapuła), Mateusz Wawszczak (46′ Damian Kowalik), Marcin Winiarczyk (46′ Maciek Ruszniak), Bartłomiej Barwiak, Bartłomiej Wosiak (75′ Mateusz Kucharski), Dawid Kurkiewicz, Dominik Wronka, Bartek Fabian, Mateusz Tkaczyk 46′ Paweł Rubaj), Jakub Waliłko (46’Dariusz Zarzycki).

Bramki
1:0 – Bartłomiej Barwiak 10′
2:0 – Marcin Winiarczyk 11′
3:0 – Bartłomiej Barwiak 21′
4:0 – Bartłomiej Barwiak 24′
5:0 – Bartłomiej Barwiak 34′
6:0 – Bartłomiej Barwiak 69′ (rzut karny)
7:0 – Dariusz Zarzycki 87′
8:0 – Dawid Kurkiewicz 89′

Żółta kartka
Radosław Rusinek

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *