Wyjazd do Ciecierzyna

W VI kolejce czeka nas wyjazd do Ciecierzyna

KILKA SŁÓW O RYWALU

KS Ciecierzyn powstał w 2003 roku. Po dwóch sezonach w B klasie zespół wywalczył awans do A klasy. W tej lidze największym sukcesem Ciecierzyna było III miejsce w sezonie 2014/15.

Łącznie Ciecierzyn spędził w A klasie trzynaście sezonów i ostatni był pechowy. Z dorobkiem 18 punktów drużyna zajęła ostatnie miejsce i spadła do B klasy.

MECZE Z LZS KRĘŻNICA JARA

Dotąd rozegrano sześć meczów Ciecierzyna z Krężnicą Jarą. W nich 4 razy wygrywała Krężnica Jara a 2 razy Ciecierzyn. W bramkach jest 12:9 dla Ciecierzyna.

ZMIANY KADROWE W CIECIERZYNIE

Z drużyny odeszło 10 zawodników. Ośmiu nie zostało zgłoszonych do rozgrywek a dwaj – Piotr Ponikiewski i Ernest Tatara gra obecnie w Czarnych Pliszczyn.

Nowi piłkarze to:

  • Krzysztof Chilimoniuk – KS Uniszowice
  • Dawid Paradowski – wznowił treningi
  • Sebastian Świątek – Krzczonovia

CIECIERZYN W SEZONIE 2019/20

Ciecierzyn zaczął sezon od dwóch zwycięstw – 5:4 z Huraganem (dom) i 3:1 z Turką (mecz w Ciecierzynie, Turka gospodarzem) a następnie uległ 2:4 Wierzchowiskom (dom) i 2:3 Avenirowi (wyjazd). Z 6 punktami zajmuje 5. miejsce.

Z 12 strzelonych goli po 2 mają na koncie Bartłomiej Kuszpit, Kamil Pankowski, Łukasz Pankwski i Radosław Woleń a po 1 Patryk Borawski, Vadym Dorotyuk, Robert Sidor i Kacper Winiarczyk.

Mecz Ciecierzyn – Krężnica Jara o 14:00 w Ciecierzynie

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *