Wyjazd do Nasutowa

W IV kolejce zagramy w Nasutowie.

KILKA SŁÓW O RYWALU

Historia KS Nasutów rozpoczęła się w roku 2006, w którym to zespół zadebiutował w klasie C. Już w kolejnym sezonie Nasutów grał w klasie B,  zaś w sezonie 2009/10 zadebiutował w A klasie. Przygoda z A klasą trwała do 2016 roku, a najlepiej nasutowianie wypadli w sezonie 2013/14 – zajęli wówczas 5. miejsce.

Po spadku do B klasy Nasutów początkowo notował słabe i kończył rozgrywki w dole B klasy. Postęp dokonał się w ostatniej edycji, którą to nasi przeciwnicy zakończyli z 17 punktami na 5. pozycji. Ważniejsze jednak, że mieli bardzo nikłą stratę do czołowych miejsc i gdyby doszło do rundy rewanżowej mogliby liczyć na jej odrobienie.

Zmiany kadrowe w KS Nasutów

Odeszli:

  • Grzegorz Domin, Wojciech Góźdź, Jakub Krupa, Michał Perdun – niezgłoszeni
  • Michał Denis – Tur Milejów

Przybyli:

  • Radosław Adamczyk – ostatnio w Zawiszy II Garbów – sezon 2016/17
  • Maciej Barwiński – wypożyczony z BKS Bogucin (?)
  • Jakub Brzyski – ostatnio w UKS Dys- sezon 2016/17
  • Jakub Majcher – ostatnio w Jaworze Nehrybka (klasa B Przemyśl) – sezon 2012/13
  • Grzegorz Michalak – ostatnio w KS Bronowice – sezon 2016/17
  • Łukasz Pastuszka – ostatnio w GKS Niedźwiada – sezon 2019/20
  • Daniel Saletnik – ostatnio w UKS Dys – sezon 2015/16
  • Paweł Szczygieł – ostatnio w Pionierze Borne Sulinowo (klasa A Zachodnipomorskie) – sezon 2018/19
  • Bartłomej Świeboda – bez gry w oficjalnych rogrywkach

KS Nasutów w sezonie 2020/21

KS Nasutów zaczął od wyjazdowego remisu 0:0 z LKP Turka. Potem przyszły dwie porażki: domowa – 1:3 z Huraganem Siostrzytów i wyjazdowa – 0:13 z Lewartem Lubartów. Z 1 punktem KS Nasutów zajmuje obecnie 10 miejsce. Strzelcem jedynego gola jest Adam Porzak

Mecz KS Nasutów – LZS Krężnica Jara w niedzielę o 11:00 na boisku w Nasutowie

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *