Wyjazd do Siostrzytowa

W III kolejce czeka nas wyjazd do lidera rozgrywek Huraganu Siostrzytów.

KILKA SŁÓW O RYWALU

Historia Huragany sięga roku 1965, czyli należy on do najstarszych drużyn w naszej lidze. W XXI wieku przez długie lata siostrzytowianie grali w klasie A a jej szeregi opuścili w sezonie 2016/17.

Po spadku do B klasy Huragan z sezonu na sezon zajmował miejsca w środku tabeli: w 2017/18 było to miejsce 5., w 2018/19 miejsce 6. a w 2019/20 miejsce 5..

Natomiast w przerwanym sezonie 2019/20 Huragan wywalczył 13 punktów, a więc tyle co LKP Turka i KS Ciecierzyn, ale miał gorszy bilans bramek i przez to zajął 5. lokatę. Do mogącego dać grę w barażach 2. miejsca stracili siostrzytowianie pięć punktów, mogą wiec czuć się rozczarowani decyzją o przerwaniu rozgrywek.

MECZE Z LZS KRĘŻNICA JARA W OSTATNICH SEZONACH

Za nami pięć spotkań między Huraganem a Krężnicą Jarą a ich bilans jest korzystyny dla drużyny z Siostrzytowa. Wygrała ona 3 mecz – 1 zakończył się remisem a 1 wygraną Krężnicy Jarej. Bilans bramek to 14:4 dla Huraganu. W ostatnim meczu w Siostrzytowie Huragan wygrał 5:0 (2:0) po golach Łukasza Daniela 3x, Sebastiana Gorgola i samobójczym Jana Miernowskiego.

ZMIANY KADROWE W HURAGANIE SIOSTRZYTÓW

Odeszli:

  • Mateusz Bartocha – niezgłoszony
  • Marcel Siwczak – Victoria Rybczewice

Przybyli:

  • Eryk Futa – wznowił treningi
  • Jarosław Kozak – Tur Milejów
  • Dawid Zawada – LKS Biskupice

Huragan w sezonie 2020/21

Obecne zmagania nasi rywale zaczęli od dwóch wyjazdowych zwycięstw: 4:1 z Wodnikiem Uścimów i 3:1 z KS Nasutów. Dzięki temu prowadzą w rozgrywkach, ale na 1. pozycji towarzyszy im mający tyle samo punktów i taki sam bilans bramek KS Uniszowice.

Jak dotąd bramki dla Huraganu zdobywało czterech własnych piłkarzy i jeden przeciwnik. Po 2 gole na koncie mają Gorgol i Sebastian Wojciechowski, po 1 Dominik Daniel i Dominik Dziurawiec a samobójczą dorzucił Sławomir Berej z KS Nasutów

Mecz Huragan – Krężnica Jara o 15:00 w Siostrzytowie

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *