Wyjazd do Siostrzytowa

W II kolejce klasy B LZS Krężnica Jara zagra w Siostrzytowie.

KILKA SŁÓW O RYWALU

Huragan Siostrzytów to jeden z najstarszych klubów w IV grupie – jego historia sięga roku 1965. W XXI wieku siostrzytowianie przez długie sezony grali w A klasie. Jednak w sezonie 2016/17 z dorobkiem 13 punktów zajęli w tej lidze XIII miejsce i – przynajmniej na trzy sezony – trafili do klasy B.

W tej lidze Huragan pełni jak na razie rolę średniaka. W sezonie 2017/18 zajął miejsce V a jego osiągnięcie z sezonu 2018/19 to 25 punktów i pozycja VI.

MECZE Z LZS KRĘŻNICA JARA

Do spotkań Huraganu z Krężnicą Jarą dochodziło w dwóch ostatnich sezonach. Ich bilans jest korzystny dla drużyny z Siostrzytowa, która wygrała 2 mecze wobec 1 remisu i 1 zwycięstwa LZS-u. Bilans bramkowy to 10:2 dla Huraganu.

Ostatni mecz obie drużyny rozegrały wiosną 2019 w Niedrzwicy Kościelnej i było wówczas 0:0. Z kolei ostatni mecz w Siostrzytowie odbył się w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 i było 5:1 (3:0) dla gospodarzy. Dla tego zespołu trafiali Artur Lipiec 2x, Łukasz Daniel, Kamil Lipiec i Sebastiana Gorgol. Przemysława Zdeba strzelił gola dla Krężnicy Jarej

ZMIANY KADROWE HURAGANIE SIOSTRZYTÓW

Z Huraganem pożegnało się 5 zawodników, w większości nie zostali oni zgłoszeni do gry. Jeden z nich Paweł Mietelski został piłkarzem Viru Dorohucza.

Nowi zawodnicy to:

  • Marcel Siwczak– bez gry w oficjalnych rozgrywkach
  • Tomasz Wydra– wznowił treningi, ostatni raz grał w Huraganie w 2017 roku.

Huragan w sezonie 2019/20

W pierwszym meczu Huragan przegrał w Ciecierzynie 4:5 (1:2). Najlepszym strzelcem zespołu jest Łukasz Daniel – 2 gole. Po 1 bramce mają na koncie Mirosław Chudy i Artur Lipiec

Mecz Huragan – Krężnica Jara zostanie rozgrany w Siostrzytowie o 15:00

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *