Zapowiedź 20 – 21 maja

Tym razem zagrają trzy nasze drużyny

Sobota

Trampkarze – mecz OSiR Biłgoraj – LZS Krężnica Jara

Przed trampkarzami dwa najważniejsze mecze rundy a zarazem spotkania z rywalami będącymi w naszym zasięgu. Najpierw udamy się na mecz z OSiR-em Biłgoraj. Już jesienią był to najsłabszy zespół ligi, który jakio jedyny nie zdołał wygrać spotkania, choć jedyny punkt zdobył w dość nieoczekiwany sposób bo remisując 1:1 z Avią w Świdniku. My z kolei swój mecz z OSiR-em rozgrywany w Biłgoraju wygraliśmy 2:0 (1:0) po golach Bartłomieja Bieleckiego i Karola Całki.

W tej rundzie biłgorajanie także notują kiepskie wyniki. Przegrali wszystkie sześć meczów i tylko w jednym, w którym ulegli Granitowi Bychawa 3:4 zdołali nawiązać bardziej równorzędną walkę bo pozostałe kończyły się porażką w wymiarach kilkubramkowych.

O tym jaka jest jednak rzeczywista siła OSiR-u Biłgoraj przekoanamy się jutro od 13:00 bo wtedy w Biłgoraju rozpocznie się nasz mecz.


Młodzicy – mecz LZS Krężnica Jara – Janowianka Janów Lubelski

Młodzicy powalczą o kolejne punkty z przedostanią drużyną ligi – Janowianką Janów Lubelski. Janowanie punktowali jedynie na jesieni, kiedy to wysoko pokonali LKS Stróża 12:2, zremisowali 1:1 z MUKS Jabłonna, a trzecią wygraną zaliczyli z naszym zespołem. Było to 2:1 (1:0) po meczu, w którym gola zdobył Mikołaj Brzezina

Spotknie ZS Krężnica Jara – Janowianka Janów Lubelski jutro o 12:30 w Niedrzwicy Dużej


Seniorzy – mecz KS Uniszowice – LZS Krężnica Jara

Seniorzy spotkają się z drużyną, którą jak myślę uznać można za największą rewelację tego sezonu w IV grupie B klasy. KS Uniszowice, który w poprzednich latach zazwyczaj kończył pod koniec stawki obecnie zaanagżowany jest w walkę o podium – mając 21 punktów jest naszym sąsiadem w ligowej tabeli a do trzeciego Albtrosa Świdnik traci tylko dwa oczka. My póki co mamy lepszy bilans z KS Uniszowice bo jesienią wygraliśmy aż 6:2 (4:0) a gole zdobywali: Cezary Górza – 3, Łukasz Śledzicki, Michał Jaśkowski i Krystian Matlakowski.

Mecz KS Uniszowice – LZS Krężnica Jara w niedzielę o 11:00 w Bogucinie

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *