Zapowiedź 22 – 23 kwietnia

W ten weekend zagrają wszystkie nasze zespoły.

Sobota

Orliki – turniej w Łaziskach

Przed tygodniem z powodu kiepskiej pogody nie ydało się rozegrać turnieju orlików, więc mamy nadzieję, że teraz problemów takich już nie będzie. Tym razem nasz zespoł uda się do Łazisk na turniej organizowany przez tamtejszego Orła. Przypomnę, że w grupie są jeszcze Dubler Opole Lubelskie i Orły Kazimierz.

Początek turnieju o 11:00. Drużyny mają grać systemem każdy z każdym.

Młodzicy – mecz LZS Krężnica Jara – Granit Bychawa

Do boju rusza nasz zespół młodzików. Pierwszy wiosenny rywal, czyli Granit Bychawa to jeden z mocniejszych zespołów ligi. Bychawianie jesienią zdobyli 17 punktów a wiosnę zaczęli od zwycięstwa 5:1 nad Janowianką, co pozwoliło im wskoczyć na 2. miejsce.

Jesienią przegraliśmy z Granitem 1:6 (1:1) a gola dla nas zdobył Karol Zagalski

Trampkarze – mecz Vrotcovia Lublin – LZS Krężnica Jara

Wymagający rywal czeka też na trampkarzy. Vrotcovia Lublin to kolejny po Avii Świdnik i Starcie 1944 Krasnystaw zespół, który jesienią zakwalifikował się do rundy finałowej a niej zdobył 6 punktów. Z kolei bieżacą rundę wrotkowianie rozpoczęli od zwycięstwa 3:1 nad Granitem a następnie ulegli 1:2 Avii w Świdniku.

My z jesiennego spotkania z Vrotcovią mamy dobre wspomnienia bo wygraliśmy w Lublinie 2:1 (2:0) po golach Szymona Waśki i Bartłomieja Młynarczyka.

Mecz Vrotcovia Lublin – LZS Krężnica Jara w sobotę o 14:00 w Lublinie przy ul. Krężnickiej

Żaki – turniej w Łaziskach

Z opoźnieniem zadebiutują w rozgrywkach nasi najmłodsi piłkarze, którzy tak jak ich starsi koledzy udadzą się na turniej organizowany przez Orła Łaziska. W rywalizacji udział wezmą też Janowski Orlik Janów Lubelski, Perła Rudnik i Unia Wilkołaz.

Początek turnieju o 11:00. Drużyny mają grać systemem każdy z każdym.

Seniorzy – mecz Krzczonovia Krzczonów – LZS Krężnica Jara

W odróżnieniu od pozostałych drużyn ligowych naszych seniorów czeka spotkanie z przeciwnikiem z dolnej części tabeli. Krzczonovia w obecnym sezonie punktowała tylko raz wygrywając na jesieni z Virem 3:2 i właśnie tylko ekipa z Dorohuczy zajmuje w tabeli miejsce za krzczonowianami.

Mecze jesienny zakończył się naszym zwycięstwem 3:1 (2:0). Gole strzelili: Łukasz Śledzicki, Michał Jaśkowski i Cezary Górza.

Spotkanie Krzczonovia Krzczonów – LZS Krężnica Jara w niedzielę o 12:00 w Krzczonowie

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *