Zapowiedź 22 – 23 października

Trampkarze zakończyli już swoje rozgrywki. W grze zostały drużyny seniorów, młodzików i orlików. Wszystkie drużyny zagrają w weekend.

Klasa B

LZS Krężnica Jara – Wiara Łęczna

Seniorzy zmierzą się z debiutującą w rozgrywkach Wiarą Łęczna. Klub z Łęcznej choć jest nowicjuszem od początku radzi sobie bardzo dobrze i jak dotąd nie schodził z boiska jako pokonany. W dorobku Wiary jest 5 zwycięstw i 1 remis a 16 punktów dają temu zespołowi pozycję wicelidera z takim samym dorobkiem co prowadzący Huragan Siostrzytów. Warto dodać, że jednym z zawodników Wiary jest Mirosław Budka, który w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Petro Płock i Górnika Łęczna rozegrał 113 meczów w ówczesnej 1 lidze (dziś Ekstraklasa).

Mecz LZS Krężnica Jara – Wiara Łęczna w niedzielę o 11:00 w Niedrzwicy Kościelnej.

LL Młodzików D1

LZS Krężnica Jara – MUKS Jabłonna

Młodzicy zagrają z MUKS Jabłonna. W zeszłym sezonie zespół ten w kategorii D2 w zajął 9. miejsce (wśród 12 drużyn) w II grupie Ligi Lubelskiej. W bieżących rozgrywkach w dorobku MUKS-u mamy po 2 zwycięstwa, remisy i porażki a 8 punktów daje ekipie z Jabłonnej 5. pozycję w tabeli.

Mecz LZS Krężnica Jara – MUKS Jabłonna w sobotę o 11:00 w Niedrzwicy Dużej.

Orlicy E1

Drużyna orlików swój turniej rozegra w Olbięcinie. Udział w nim, oprócz naszej drużyny, wezmą też LKS Kowalin – gospodarz a także Dubler Opole Lubelskie, MUKS Kraśnik i Orzeł Łaziska.

Początek turnieju o 9:00.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *