Zapowiedź 30 – 31 października

W ten weekend mecze ligowe rozegrają seniorzy i trampkarze a orlików czeka turniej.

Klasa B

Czarni Pliszczyn – LZS Krężnica Jara

Seniorów czeka trudne wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Pliszczyn. Zespół ten aspiruje do gry w A klasie i jak na razie należy do ściścłej czołówki. Czarni wygrali 7 z 9 meczów, a na ich koncie są rekordowe zwycięstwa 14:0 ze Spartą Lublin i 16:0 z Krzczonovią. W tabeli drużyna z Pliszczyna ma 22 punkty i ustępuje jedynie KS Nasutów, ale podobnie jak Czarni 22 punkty mają też drużyny z Turki i Uścimowa.

Mecz Czarni Pliszczyn – LZS Krężnica Jara w niedzielę o 13:00 w Pliszczynie.

LLTM

LZS Krężnica Jara – GKS Gościeradów

Trampkarze zagrają z GKS Gościeradów, a więc drużyną ze środka tabeli. Nasi rywale zaliczyli trzy efektowne zwycięstwa 10:0 z POM Iskrą Piotrowice, 15:1 z LKS Stróża (oba dom) oraz 6:2 z Sygnałem Chodel (wyjazd). Za to w spotkaniach z mocniejszymi ekipami przegrywali, ale trzeba przyznać, że były to porażki 1 – 2 bramkami. Ogólnie Gościeradów z 9 punktami jest na 6. pozycji.

Mecz LZS Krężnica Jara – GKS Gościeradów w sobotę o 14:30 w Niedrzwicy Dużej.

Orlik młodszy

Ostatni swój turniej rozegra też zespół orlików młodszych. Nasza najmłodsza biorąca udział w rozgrywkach grupa uda się do Kowali Drugiej gdzie zmierzy się z tamtejsszym Draco Kowala oraz UKS Dys. Czwarty z zespołów, które miały wziąć udział w turnieju czyli GKS Niedźwiada z powodu chorób zawodników nie przyjedzie na zawody.

Początek turnieju o 10:30.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *